шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити зарядна станція BLUETTI Elite 320 за ціною від 57510 грн.
Відео 2Фото 12

Характеристики та опис BLUETTI Elite 320

Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Ємність батареї (Вт*год): 3200; Тип акумулятора: LiFePO4; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; DC вихід: 2 шт DC5521 (12 В / 5 А); Авто-прикурювач вихід; Потужність (Вт): 140; Сила струму: 5 A; USB-A (швидка зарядка): USB-C: Кількість (шт.): 2
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність1800 Вт
Пікова потужність3600 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)2 шт.
USB-A2 шт.
5В/3A
15 Вт
USB-C2 шт.
5 A
140 Вт / 100 Вт, 140 Вт /
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
DC вихід2 шт DC5521 (12 В / 5 А)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 12 – 60 В / 20 А /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї3200 Вт*год
Потужність зарядки (розетка)1440 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)1000 Вт
Потужність зарядки (розетка + сонячна панель)2000 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Колеса для транспортування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C
Габарити403x284x460 мм
Вага34 кг
Гарантія5 років
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 57 510  до 89 229 грн.
Зарядна станція Bluetti Elite Elite 320 1800 Вт | 3200 Вт·год EU (P-EL320-EU-GY-10)
Buy.ua (Київ)
59 896 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10)
Justbuy.com.ua (Київ)
59 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 1800W (P-EL320-EU-GY-10)
Touch (Дніпро)
62 039 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10) P-EL320-EU-GY-10
GRO (Київ)
61 049 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 320, 1800 Вт, 3200 Вт*год, (електростанція для дому, ДБЖ, UPS) EU
Ecodrive.in.ua (Одеса)
79 990 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 320 3200Wh 1800W Eu
Цифра (Київ)
58 916 грн.
← купити
BLUETTI Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10)
Hi-tech.com.ua (Київ)
57 510 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10) Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10)
Denika.ua (Харків)
63 835 грн.
← купити
Зарядная станция BLUETTI Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10)
Mobileplanet.ua (Одеса)
65 250 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 P-EL320-EU-GY-10
Sertan.com.ua (Київ)
64 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10) EL320
Voxel.com.ua (Київ)
60 200 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10)
inSale.com.ua (Київ)
57 550 грн.
← купити
Портативна електростанція BLUETTI Elite 320 | 1800 Вт 3200 Вт·год EL320/noVAT
Comtrading.ua (Київ)
69 217 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10)
Smartmag.biz.ua (Львів)
62 079 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 P-EL320-EU-GY-10
Motoblok.biz (Київ)
61 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10)
Zhuk.ua (Київ)
66 434 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320
Axm.com.ua (Харків)
77 350 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10)
Tv-mir.com.ua (Київ)
60 480 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10) P-EL320-EU-GY-10
Sota.store (Київ)
63 180 грн.
← купити
Зарядная станция BLUETTI Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10) P-EL320-EU-GY-10
Game-shop.com.ua (Київ)
62 299 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10) P-EL320-EU-GY-10
Openshop.ua (Київ)
65 989 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 (3200Wh | 1800W) (P-EL320-EU-GY-10)
MAUDAU (Київ)
89 229 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10)
MTA.ua (Київ)
62 099 грн.
← купити
Bluetti Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10) p-el320-eu-gy-10
Kvshop.com.ua (Київ)
66 977 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 320 / 1800 Вт / 3200 Втгод / LiFePO4 (EL320/noVAT)
Rozetka.ua (Київ)
79 899 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 3200 Вт.год, 1800 Вт, LiFePO4, з UPS, чорна
Rozetka.ua (Київ)
64 500 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 1800W (P-EL320-EU-GY-10)
Rozetka.ua (Київ)
67 499 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 1800W (P-EL320-EU-GY-10)
Rozetka.ua (Київ)
67 799 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 1800W (P-EL320-EU-GY-10)
Rozetka.ua (Київ)
67 599 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10)
Rozetka.ua (Київ)
65 999 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 320 (P-EL320-EU-GY-10)
Rozetka.ua (Київ)
68 303 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 3200Wh | 1800W (P-EL320-EU-GY-10)
Rozetka.ua (Київ)
67 749 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 3200Wh 1800W LiFePO4 UPS швидка зарядка та велика ємність
Rozetka.ua (Київ)
63 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 320 1800W (P-EL320-EU-GY-10)
Rozetka.ua (Київ)
67 699 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BLUETTI Elite 320, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція BLUETTI Elite 320. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція BLUETTI Elite 320 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія