шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичні меблі Bonro 90000007 за ціною від 1075 грн.
Відео 1Фото 4

Характеристики та опис Bonro 90000007

Розміри (в складеному), (см): 95х18х11; Розміри (в розкладеному), (см): 190х64х42; Ремінь для перенесення; Чохол; Матеріал каркасу: сталь; Макс. навантаження (кг): 150; Призначення: розкладачка
Колір
Тип
розкладачка
Макс. навантаження
150 кг
Матеріал каркасу
сталь
Чохол
Ремінь для перенесення
Розміри (в розкладеному)
190х64х42 см
Розміри (в складеному)
95х18х11 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1050 грн.    до  1700 грн.

від 1 075  до 1 742 грн.
Ліжко розкладне туристичне Bonro B-2010 зелене 90000007
Batutprom.com.ua (Луцьк)
1 075 грн.
← купити
Ліжко розкладне Bonro туристичне з металевим каркасом в чохлі Зелене (21-76-90000007)
Rozetka.ua (Київ)
1 374 грн.
← купити
Ліжко розкладне туристичне Bonro зелене (90000007)
Rozetka.ua (Київ)
1 742 грн.
← купити
Ліжко розкладне туристичне Bonro B-2010 зелене металевий каркас (76-163-90000007)
Rozetka.ua (Київ)
1 379 грн.
← купити
Ліжко розкладне туристичне Bonro зелене (14-76-90000007)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліжко розкладне туристичне Bonro зелене (29-76-90000007)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розкладачка (розкладне ліжко) туристичне Bonro зелена (90000007)
Rozetka.ua (Київ)
1 428 грн.
← купити
Ліжко розкладне Bonro B-2010 зелене туристичне до 120 кг з чохлом (76-167-90000007)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bonro 90000007, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичні меблі Bonro 90000007. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичні меблі Bonro 90000007 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія