шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичні меблі Bonro 42400530 за ціною від 2060 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Bonro 42400530

Розміри (в розкладеному), (см): 61х28х200; Підголовник; Регульована спинка; Матеріал каркасу: сталь; Макс. навантаження (кг): 120; Призначення: розкладачка
Колір
Тип
розкладачка
Макс. навантаження
120 кг
Матеріал каркасу
сталь
Регульована спинка
Підголовник
Розміри (в розкладеному)
61х28х200 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 060  до 2 424 грн.
Шезлонг лежак ліжко розкладне Bonro B2002-4 темно-сірий 42400530
Batutprom.com.ua (Луцьк)
2 060 грн.
← купити
Шезлонг розкладний Bonro B2002-4 зі сталевим каркасом до 120 кг Темно-сірий (21-76-42400530)
Rozetka.ua (Київ)
2 306 грн.
← купити
Шезлонг лежак ліжко розкладне Bonro B2002-4 темно-сірий (42400530)
Rozetka.ua (Київ)
2 155 грн.
← купити
Шезлонг лежак ліжко Bonro B2002-4 темно-сірий розкладний посилений з подушкою підголівником (76-163-42400530)
Rozetka.ua (Київ)
2 305 грн.
← купити
Розкладний шезлонг лежак ліжко Bonro B2002-4 3 в 1 сталевий Темно-сірий (21-76-42400530)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Шезлонг складаний Bonro B2002-4 з механізмом регулювання положення зі сталевим каркасом до 120 кг Темно-сірий (134-76-424005
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Шезлонг розкладний Bonro B2002-4 з кишенею до 120 кг Темно-сірий (21-76-42400530)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розкладачка (розкладне ліжко) туристична Bonro B2002-4 темно-сірий (42400530)
Rozetka.ua (Київ)
2 424 грн.
← купити
Шезлонг лежак Bonro B2002-4 темно-сірий розкладний садовий з матрацом та регульованою спинкою (76-167-42400530)
Rozetka.ua (Київ)
2 300 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bonro 42400530, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичні меблі Bonro 42400530. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичні меблі Bonro 42400530 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія