шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Bonro B-0519

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Bonro B-0519 за ціною від 2495 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Bonro B-0519

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Знімні подушки; Підтримка попереку; Підлокітники; Механізм: Tilt (гойдання); Основа: хрестовина з роликами; Вага (кг): 12.5; Розміри сидіння (см): 52x43; Висота спинки (см): 69.5; Макс. вага користувача (кг): 150
Колір
Призначеннягеймерське
Макс. вага користувача150 кг
Розміри і вага
Висота спинки69.5 см
Ширина спинки у плечах55.5 см
Розміри сидіння (ШхГ)52x43 см
Висота сидіння39 - 49 см
Вага12.5 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмTilt (гойдання)
Підлокітники
Підтримка попереку
Знімні подушки
Регулювання
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Підлокітники
Повнорозмірні
М'які
Матеріал
Матеріал сидінняшкірозамінник
Матеріал спинкишкірозамінник
Матеріал основипластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  3600 грн.

від 2 495  до 3 547 грн.
Крісло геймерське Bonro B-0519 синє 42400362
Batutprom.com.ua (Луцьк)
2 574 грн.
← купити
Крісло комп'ютерне геймерське Bonro B-0519 з еко-шкіри до 150 кг з поперековою підтримкою на колесиках Червоне (117-76-42400
Rozetka.ua (Київ)
3 308 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 жовте 42400363
Batutprom.com.ua (Луцьк)
2 592 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 червоне 42400365
Batutprom.com.ua (Луцьк)
2 612 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 біле 42400366
Batutprom.com.ua (Луцьк)
2 606 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 чорне 42400364
Batutprom.com.ua (Луцьк)
2 544 грн.
← купити
Крісло комп'ютерне геймерське Bonro B-0519 з еко-шкіри до 150 кг з поперековою підтримкою на колесиках Біле (117-76-42400366
Rozetka.ua (Київ)
3 264 грн.
← купити
Крісло комп'ютерне геймерське Bonro B-0519 з еко-шкіри до 150 кг з поперековою підтримкою на колесиках Жовте (117-76-4240036
Rozetka.ua (Київ)
3 250 грн.
← купити
Крісло комп'ютерне геймерське Bonro B-0519 з еко-шкіри до 150 кг з поперековою підтримкою на колесиках Чорне (117-76-4240036
Rozetka.ua (Київ)
3 022 грн.
← купити
Крісло комп'ютерне геймерське Bonro B-0519 з еко-шкіри до 150 кг з поперековою підтримкою на колесиках Синє (117-76-42400362
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 червоне (42400365)
Rozetka.ua (Київ)
3 547 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 біле (42400366)
Rozetka.ua (Київ)
2 974 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 синє (42400362)
Rozetka.ua (Київ)
3 121 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 жовте (42400363)
Rozetka.ua (Київ)
3 450 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 чорне (42400364)
Rozetka.ua (Київ)
2 705 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 чорне (14-76-42400364)
Rozetka.ua (Київ)
3 027 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 червоне (14-76-42400365)
Rozetka.ua (Київ)
3 313 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 жовте (14-76-42400363)
Rozetka.ua (Київ)
3 255 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 синє (14-76-42400362)
Rozetka.ua (Київ)
3 269 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 біле (14-76-42400366)
Rozetka.ua (Київ)
3 259 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 чорний із синім
Rozetka.ua (Київ)
3 156 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 чорний із червоним
Rozetka.ua (Київ)
3 203 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 біле
Rozetka.ua (Київ)
3 195 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 чорно - біле
Rozetka.ua (Київ)
3 417 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 чорно-червоне
Rozetka.ua (Київ)
3 462 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 чорно - синє
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 чорне
Rozetka.ua (Київ)
3 168 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 чорне - жовте
Rozetka.ua (Київ)
3 403 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 червоне (29-76-42400365)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 біле (29-76-42400366)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 чорне (29-76-42400364)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 жовте (29-76-42400363)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло геймерське ігрове Bonro B-0519 червоне (42400365)
Rozetka.ua (Київ)
3 522 грн.
← купити
Крісло геймерське ігрове Bonro B-0519 біле (42400366)
Rozetka.ua (Київ)
3 466 грн.
← купити
Крісло геймерське ігрове Bonro B-0519 чорне (42400364)
Rozetka.ua (Київ)
3 151 грн.
← купити
Крісло геймерське ігрове Bonro B-0519 синє (42400362)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло геймерське ігрове Bonro B-0519 жовте (42400363)
Rozetka.ua (Київ)
3 448 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 чорний із синім
Rozetka.ua (Київ)
2 525 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 чорний із червоним
Rozetka.ua (Київ)
2 562 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 чорний із білим
Rozetka.ua (Київ)
2 556 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 жовте
Rozetka.ua (Київ)
2 542 грн.
← купити
Крісло геймерське Bonro B-0519 чорне
Rozetka.ua (Київ)
2 495 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bonro B-0519, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Bonro B-0519. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Bonro B-0519 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія