шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити витяжка Borgio BKF(TR) 60 за ціною від 3700 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Borgio BKF(TR) 60

Ширина (см): 60; Управління: кнопкові перемикачі; Можливість установки активного фільтра; Кількість швидкостей: 3; Макс. рівень шуму (дБ): 58; Продуктивність (мотор) (м³/год): 850; Потужність (Вт): 130; Принцип роботи: відведення/рециркуляція; Оформлення: купольна; Тип і монтаж: традиційна (пристінна)
Колір
Тип і монтажтрадиційна (пристінна)
Оформленнякупольна
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Потужність130 Вт
Продуктивність (мотор)850 м³/год
Максимальний рівень шуму58 дБ
Кількість швидкостей3
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Функції та можливості
Освітленнясвітлодіодні лампи
Управліннякнопкові перемикачі
Інше
Ширина60 см
Вага4.7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3000 грн.    до  4600 грн.

від 3 700  до 4 379 грн.
Borgio BKF (TR) 60 Black BKF(TR)60Black
COMFY.ua (Київ)
3 889 грн.
← купити
Витяжка купольна нержавійка BORGIO BKF (TR) 60 Inox (60 см, 850 м3/год, нержавіюча сталь)
Rozetka.ua (Київ)
4 379 грн.
← купити
Borgio BKF (TR) 60 Ivory BKF(TR)60Ivory
COMFY.ua (Київ)
3 939 грн.
← купити
Borgio BKF (TR) 60 White BKF(TR)60White
COMFY.ua (Київ)
← купити
Borgio BKF (TR) 60 Inox BKF(TR)60Inox
COMFY.ua (Київ)
← купити
Витяжка купольна чорна BORGIO BKF (TR) 60 Black (60 см, 850 м3/год, чорна)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Витяжка купольна бежева BORGIO BKF (TR) 60 Ivory (60 см, 850 м3/год, бежева)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Витяжка купольна біла BORGIO BKF (TR) 60 White (60 см, 850 м3/год, біла)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Витяжка купольна Borgio BKF (TR) 60 White
Rozetka.ua (Київ)
3 700 грн.
← купити
Витяжка купольна Borgio BKF (TR) 60 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borgio BKF(TR) 60, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: витяжка Borgio BKF(TR) 60. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на витяжка Borgio BKF(TR) 60 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія