шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни35Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити витяжка Borgio TLF(TR) 60 за ціною від 3926 грн.
Фото 20

Характеристики та опис Borgio TLF(TR) 60

Глибина (см): 30.5; Ширина (см): 60; Висота (макс.): 20.1; Управління: кнопкові перемикачі; Можливість установки активного фільтра; Кількість швидкостей: 3; Макс. рівень шуму (дБ): 58; Продуктивність (мотор) (м³/год): 850; Потужність (Вт): 135; Принцип роботи: відведення/рециркуляція; Оформлення: з висувною панеллю
Колір
Тип і монтажвбудована (шафа)
Оформленняз висувною панеллю
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Потужність135 Вт
Продуктивність (мотор)850 м³/год
Максимальний рівень шуму58 дБ
Кількість швидкостей3
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Функції та можливості
Освітленнясвітлодіодні лампи
Управліннякнопкові перемикачі
Інше
Висота (макс.)20.1 см
Ширина60 см
Глибина30.5 см
Країна виробництваТуреччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3400 грн.    до  5250 грн.

від 3 926  до 5 820 грн.
Витяжка BORGIO TLF (TR) 60 white glass РН018402
FOXTROT.UA (Київ)
4 409 грн.
← купити
BORGIO TLF (TR) 60 WHITE GLASS
Pro100market.com.ua (Київ)
4 208 грн.
← купити
Витяжка телескопічна Borgio Tlf (TR) 60 White Glass
Openshop.ua (Київ)
4 680 грн.
← купити
Витяжка телескопічна Borgio TLF (TR) 60 White Glass
Foroom.com.ua (Київ)
3 935 грн.
← купити
BORGIO TLF (TR) 60 WHITE GLASS
Vodogreyka.com.ua (Київ)
4 229 грн.
← купити
Витяжка Borgio Tlf (TR) 60 white glass
Цифра (Київ)
3 926 грн.
← купити
Витяжка Borgio Tlf (TR) 60 white glass
Stls.store (Київ)
3 962 грн.
← купити
Витяжка Borgio TLF (TR) 60 white glass
Denika.ua (Харків)
4 201 грн.
← купити
Витяжка кухонна Borgio TLF (TR) 60 white glass
Comtrading.ua (Київ)
4 412 грн.
← купити
BORGIO TLF (TR) 60 WHITE GLASS
1smarty.com.ua (Київ)
4 187 грн.
← купити
Витяжка Borgio TLF (TR) 60 White Glass
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 544 грн.
← купити
Borgio TLF (TR) 60 White Glass TLF(TR)60WhiteGlass
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кухонна витяжка Borgio TLF (TR) 60 white glass
Eldom.com.ua (Київ)
4 839 грн.
← купити
Витяжка BORGIO TLF (TR) 60 white glass
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Borgio TLF (TR) 60 Inox TLF(TR)60Inox
COMFY.ua (Київ)
4 639 грн.
← купити
Borgio TLF (TR) 60 White TLF(TR)60White
COMFY.ua (Київ)
4 419 грн.
← купити
Borgio TLF (TR) 60 Ivory TLF(TR)60Ivory
COMFY.ua (Київ)
← купити
Borgio TLF (TR) 60 Black Glass TLF(TR)60BlackGlass
COMFY.ua (Київ)
4 909 грн.
← купити
Витяжка вбудована телескопічна BORGIO TLF (TR) 60 White (60 см, 850 м3/год, біла)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Витяжка вбудована телескопічна BORGIO TLF (TR) 60 Black glass (60 см, 850 м3/год, чорне скло)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Витяжка вбудована телескопічна BORGIO TLF (TR) 60 Ivory (60 см, 850 м3/год, бежева)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Витяжка вбудована телескопічна BORGIO TLF (TR) 60 Inox (60 см, 850 м3/год, нержавіюча сталь)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Витяжка вбудована телескопічна BORGIO TLF (TR) 60 Black (60 см, 850 м3/год, чорна)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Витяжка Borgio TLF (TR) 60 white glass
Rozetka.ua (Київ)
4 461 грн.
← купити
Витяжка borgio tlf (tr) 60 white glass
Rozetka.ua (Київ)
4 938 грн.
← купити
Витяжка кухонна Borgio TLF (TR) 60 white glass Borgio TLF (TR) 60 white glass 946480
Rozetka.ua (Київ)
5 820 грн.
← купити
Витяжка телескопічна Borgio TLF (TR) 60 Inox (850 м3)
Rozetka.ua (Київ)
4 429 грн.
← купити
Витяжка телескопічна Borgio TLF (TR) 60 Inox (1100 м3)
Rozetka.ua (Київ)
5 309 грн.
← купити
Витяжка телескопічна Borgio TLF (TR) 60 Black (1100 м3)
Rozetka.ua (Київ)
5 079 грн.
← купити
Витяжка телескопічна Borgio TLF (TR) 60 White (1100 м3)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Витяжка телескопічна Borgio TLF (TR) 60 White (850 м3)
Rozetka.ua (Київ)
4 219 грн.
← купити
Витяжка телескопічна Borgio TLF (TR) 60 Ivory (850 м3) Beige
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Витяжка телескопічна Borgio TLF (TR) 60 Black (850 м3)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Витяжка телескопічна Borgio TLF (TR) 60 Black glass (850 м3)
Rozetka.ua (Київ)
4 679 грн.
← купити
Кухонна витяжка вбудована BORGIO TLF (TR) 60 Ivory (1100 м3)
Rozetka.ua (Київ)
4 469 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borgio TLF(TR) 60, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: витяжка Borgio TLF(TR) 60. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на витяжка Borgio TLF(TR) 60 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія