шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Brain (тип вудлища)
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити вудлище Brain Blast Bolo 600 за ціною від 2240 грн.

Характеристики та опис Brain Blast Bolo 600

Вага (г): 335; Матеріал вудлища: карбон (графіт); Довжина складеною (см): 134; Довжина робоча (см): 580; Секцій (шт.): 5; Кільця; Макс. кастинг (г): 16; Лад вудлища: середній; Конструкція: телескопічна; Тип вудлища: болонське
Тип вудлища
болонське
Конструкція
телескопічна
Лад вудлища
середній
Макс. кастинг
16 г
Кільця
Секцій
5 шт.
Довжина робоча
580 см
Довжина складеною
134 см
Матеріал вудлища
карбон (графіт)
Вага
335 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 240  до 3 150 грн.
Вудилище Brain болонське Blast Bolo 6 м
MAUDAU (Київ)
2 520 грн.
← купити
Вудка Brain Blast Bolo 6м (1858-40-06) 4438187
Rozetka.ua (Київ)
3 150 грн.
← купити
Вудилище коропове Brain Blast Bolo 6.00m
Rozetka.ua (Київ)
2 240 грн.
← купити
Болонське вудилище Brain Blast Bolo 6м (1101000008)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вудка Brain Blast Bolo 6м (1858-40-06)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вудилище болонське Brain Blast Bolo 6.00m
Rozetka.ua (Київ)
2 747 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Brain Blast Bolo 600, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вудлище Brain Blast Bolo 600. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вудлище Brain Blast Bolo 600 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія