шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Brain (тип вудлища)
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити вудлище Brain Phantom Pole 700 за ціною від 3870 грн.

Характеристики та опис Brain Phantom Pole 700

Вага (г): 253; Матеріал вудлища: карбон (графіт); Довжина складеною (см): 135; Довжина робоча (см): 700; Секцій (шт.): 7; Макс. кастинг (г): 7; Лад вудлища: швидкий; Конструкція: телескопічна; Тип вудлища: махове
Тип вудлища
махове
Конструкція
телескопічна
Лад вудлища
швидкий
Макс. кастинг
7 г
Секцій
7 шт.
Довжина робоча
700 см
Довжина складеною
135 см
Матеріал вудлища
карбон (графіт)
Вага
253 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4400 грн.    до  5750 грн.

від 3 870  до 6 925 грн.
Brain Вудилище махове Brain Phantom 7m, факт. довжина - 6,85 m, 253 g
MTA.ua (Київ)
3 870 грн.
← купити
Вудилище Brain Phantom 7.00m (1858.40.65) 1858.40.65
Brain.com.ua (Київ)
5 540 грн.
← купити
Вудилище Brain Phantom 7.00m (1858.40.65) 1858.40.65
Itbox.ua (Київ)
← купити
Маховое удилище Brain Phantom 7m 253 g 1858.40.65
Rybalka.shop (Київ)
← купити
Вудилище махове Brain Phantom 7m (1858.40.65)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Вудилище Brain fishing 1858.40.65
Q-techno.com.ua (Київ)
3 937 грн.
← купити
Вудилище махове Brain Phantom 6.85 м 253 г (18584065)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вудлище махове Brain Phantom 7m, факт. довжина - 6,85 м, 253 г
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вудилище махове Brain Phantom 7m (1858-40-65)
Rozetka.ua (Київ)
6 925 грн.
← купити
Вудка Brain Phantom 7м (1858-40-65)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Brain Phantom Pole 700, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вудлище Brain Phantom Pole 700. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вудлище Brain Phantom Pole 700 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія