шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Canton Vento Reference 9.2 DC

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити акустична система Canton Vento Reference 9.2 DC за ціною від 185220 грн.

Характеристики та опис Canton Vento Reference 9.2 DC

Bi-Amping/Bi-Wiring; Фазоінвертор: фазоінвертор ззаду; Загальний частотний діапазон (Гц): 25 – 40000; Імпеданс (Ом): 8; Кількість смуг: 2; Кількість динаміків: 2; Кількість каналів: комплект 2.0; Тип: пасивна; Розміщення: полична
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків2
Кількість смуг2
Чутливість87 дБ
Імпеданс8 Ом
Частота кросовера3 кГц
Потужність / частота
Фронт120 Вт/канал
Загальний частотний діапазон25 – 40000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїмагнітне екранування
фазоінвертор ззаду
Bi-Amping/Bi-Wiring
Інше
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка180 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)40х23.5x34.5 см
Вага22.6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  160000 грн.    до  265000 грн.

від 185 220  до 245 133 грн.
Canton Reference 9 Black
Mirakustiki.ua (Київ)
192 780 грн.
← купити
Canton Reference 9 Black
Soundstudio.com.ua (Київ)
185 220 грн.
← купити
Акустична колонка Canton Reference 9 White
Saren.com.ua (Львів)
245 133 грн.
← купити
Canton Reference 9 White
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Акустична колонка Canton Reference 9 Black
Saren.com.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Canton Vento Reference 9.2 DC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Canton Vento Reference 9.2 DC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Canton Vento Reference 9.2 DC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія