шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Corso Revolt 16 за ціною від 4734 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Corso Revolt 16

Вага: 10; сигнал/дзвінок; крила; Комплектація: бічні колеса; Заднє гальмо: дискове (ручне); Передні гальма: дискове (ручне); Литі диски; Колеса: надувні гумові; Діаметр коліс ("): 16; Матеріал рами: магнієвий сплав; Вікова група: від 3 до 6 років; Тип: двоколісний
Колір
Тип
двоколісний
Вікова група
від 3 до 6 років
Матеріал рами
магнієвий сплав
Діаметр коліс
16 "
Колеса
надувні гумові
Литі диски
Передні гальма
дискове (ручне)
Заднє гальмо
дискове (ручне)
Комплектація
бічні колеса
крила
сигнал/дзвінок
Вага
10 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 734  до 5 658 грн.
Велосипед 16" дюймів 2-х колісний Corso «REVOLT» MG-16469 МАГНІЄВА РАМА, ЛИТІ ДИСКИ, ДИСКОВІ ГАЛЬМА, зібран на 75
Rozetka.ua (Київ)
5 049 грн.
← купити
Велосипед 16" дюймів 2-х колісний Corso "REVOLT" MG-16480 Магнієва рама, Літі диски, Дискові гальма
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий Велосипед Corso «REVOLT» 16" дюймів MG-16510 Магнієва рама, Літі диски, Дискові гальма
Rozetka.ua (Київ)
5 099 грн.
← купити
Велосипед дитячий двоколісний 16" CORSO Revolt магнієва рама надувні колеса чорний з червоним MG-16510
Rozetka.ua (Київ)
5 391 грн.
← купити
Велосипед дитячий двоколісний 16" CORSO Revolt магнієва рама надувні колеса жовтий з чорним MG-16480
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед дитячий двоколісний 16" CORSO Revolt магнієва рама надувні колеса фіолетовий з білим MG-16321
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий велосипед Двоколісний велосипед 16" "CORSO Revolt" MG-16095 Магній з додатковими колесами
Rozetka.ua (Київ)
5 658 грн.
← купити
Дитячий велосипед Двоколісний велосипед 16" "CORSO Revolt" MG-16469 Магній з додатковими колесами
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий магнієвий велосипед 16 дюймів Corso «REVOLT» MG-16321 литі диски, гальма дискові, фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
4 888 грн.
← купити
Дитячий магнієвий велосипед 16 дюймів Corso "REVOLT" MG-16510 литі диски, дискові гальма чорно-червоний
Rozetka.ua (Київ)
4 734 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Corso Revolt 16, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Corso Revolt 16. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Corso Revolt 16 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія