шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни90Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Corso Sprint 12 за ціною від 869 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Corso Sprint 12

підніжка; Комплектація: сигнал/дзвінок; Підставка для ніг; Передні гальма: обідне механічне (ручне); Литі диски; Колеса: гумові; Діаметр коліс ("): 12; Матеріал рами: сталь; Максимальне навантаження (кг): 25; Вікова група: від 2 до 4 років; Тип: біговел
Колір
Тип
біговел
Вікова група
від 2 до 4 років
Максимальне навантаження
25 кг
Матеріал рами
сталь
Діаметр коліс
12 "
Колеса
гумові
Литі диски
Передні гальма
обідне механічне (ручне)
Підставка для ніг
Комплектація
сигнал/дзвінок
підніжка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  950 грн.    до  1450 грн.

від 869  до 1 895 грн.
Біговел Corso Sprint 12" (19375)
Stls.store (Київ)
1 208 грн.
← купити
Біговел Corso Sprint 12" зі сталевою рамою та EVA колесами рожевий з фіолетовим 74822
Rozetka.ua (Київ)
1 048 грн.
← купити
Біговел Corso Sprint 12" (74822)
Stls.store (Київ)
← купити
Біговел Corso Sprint 12" зі сталевою рамою та EVA колесами фіолетовий з рожевим 19375
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг "Corso Sprint"(сталева рама, колесо 12" EVA (піна), підставка для ніжок, підніжка, в коробці
Rozetka.ua (Київ)
1 432 грн.
← купити
Біговел для малюків Corso 74822 Фіолетовий з ручним гальмом та підніжкою
Rozetka.ua (Київ)
1 236 грн.
← купити
Велобіг "CORSO" 74822 (1) сталева рама, ручне гальмо, колесо 12" EVA (ПІНА), підставка для ніг, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
1 696 грн.
← купити
Велобіг "CORSO" 19375 (1) сталева рама, ручне гальмо, колесо 12" EVA (ПІНА), підставка для ніг, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел-велобіг дитячий колеса 12 дюймів (ЕВА піна) помаранчевий для хлопчика та дівчинки Corso Sprint (SQ-47344)
Rozetka.ua (Київ)
1 226 грн.
← купити
Біговел-велобіг дитячий колеса 12 дюймів (ЕВА піна) жовтий для хлопчика та дівчинки Corso Sprint (SQ-32680)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел-велобіг дитячий колеса 12 дюймів (ЕВА піна) рожевий для дівчинки Corso Sprint (SQ-31812)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел-велобіг дитячий колеса 12 дюймів (ЕВА піна) синій для хлопчика Corso Sprint (SQ-16559)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий велосипед 12" CORSO EVA 19375
Rozetka.ua (Київ)
1 203 грн.
← купити
Біговел велобіг 12 дюймів з ручним гальмом Quick Start TM CORSO 28631
Rozetka.ua (Київ)
1 600 грн.
← купити
Велобіг "CORSO" 74822 (1) сталева рама, рожево-фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
1 105 грн.
← купити
Велобіг "CORSO" 19375 (1) сталева рама, фіолетово-рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг Corso Sprint SQ-32680 — легкість, надійність та швидке розвиток вашої дитини!
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Велобіг Corso Sprint SQ-88370 – легкий старт для маленьких гонщиків!
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг Corso Sprint SQ-90413 - идеальний баланс швидкості, легкості та безпеки!
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг Corso Sprint SQ-47344 - маневреність та комфорт для маленьких дослідників!
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел для дітей CORSO колесо 12" EVA (74822) ручне гальмо, підставка для ніжок, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
1 220 грн.
← купити
Дитячий велобіг Corso Sprint SQ-88370, зелений, колеса 12" EVA, сталева рама
Rozetka.ua (Київ)
1 129 грн.
← купити
Дитячий велобіг Corso Sprint SQ-16559, синій, колеса 12" EVA, сталева рама
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий велобіг Corso Sprint SQ-32680, жовтий, колеса 12" EVA, сталева рама
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий велобіг Corso Sprint SQ-31812 / SQ-31821, рожевий, колеса 12" EVA, сталева рама
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий велобіг Corso Sprint SQ-90413, чорний, колеса 12" EVA, сталева рама
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий велобіг Corso Sprint SQ-47344, помаранчевий, колеса 12" EVA, сталева рама
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий велобіг CORSO 19375 зі сталевою рамою, з ручним гальмом, колеса 12", З підставкою для ніг, підніжкою
Rozetka.ua (Київ)
1 520 грн.
← купити
Дитячий велобіг CORSO 28631 на сталевій рамі, З ручними гальмами, колеса 12", З підставкою для ніг і підніжкою
Rozetka.ua (Київ)
1 490 грн.
← купити
Дитячий велобіг CORSO 74822 на сталевій рамі, З ручним гальмом, колеса 12" EVA, З підніжкою
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел Corso 28631 сталева рама ручне гальмо підніжка колесо 12« EVA рожевий
Rozetka.ua (Київ)
1 895 грн.
← купити
Велобіг Corso 87015 сталева рама ручне гальмо підніжка колесо 12« EVA червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел Corso сталева рама ручне гальмо підніжка колесо 12« EVA червоний (87015)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг Corso сталева рама ручне гальмо підніжка колесо 12« EVA рожевий (28631)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел Corso 87015 сталева рама ручне гальмо підніжка колесо 12« EVA червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг Corso 28631 сталева рама ручне гальмо підніжка колесо 12« EVA рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел Corso сталева рама ручне гальмо підніжка колесо 12« EVA рожевий (28631)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг Corso сталева рама ручне гальмо підніжка колесо 12« EVA червоний (87015)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг "CORSO" 19375 (1) сталева рама, ручне гальмо, колесо 12" EVA (ПІНА), підставка для ног, підніжка [Одеса №4]
Rozetka.ua (Київ)
1 378 грн.
← купити
Велобіг "CORSO" 74822 (1) сталева рама, ручне гальмо, колесо 12" EVA (ПІНА), підставка для ног, підніжка [Одеса №4]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг двоколісний з ручним гальмом колесо 12" дюймів EVA (піна) "CORSO" 74822
Rozetka.ua (Київ)
1 679 грн.
← купити
Велобіг двоколісний з ручним гальмом колесо 12" дюймів EVA (піна) "CORSO" 19375
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг дитячий Corso Sprint Ju-SQ-16559, синій, колеса 12" EVA, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Велобіг дитячий Corso Sprint Ju- SQ-31812 /31821, рожевий, колеса 12" EVA, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг дитячий Corso Sprint Ju- SQ-47344, помаранчевий, колеса 12" EVA, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг дитячий Corso Sprint Ju-SQ-88370, зелений, колеса 12" EVA, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг дитячий Corso Sprint Ju- SQ-32680, жовтий, колеса 12" EVA, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг дитячий Corso Sprint Ju-SQ-90413, чорний, колеса 12" EVA, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг дитячий Corso Sprint Ju-SQ-31812 / SQ-31821, рожевий, колеса 12" EVA, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг CORSO Sprint сталева рама колеса 12 EVA та підставка для ніг Зелений (SQ-88370)
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Велобіг CORSO Sprint сталева рама колеса 12 EVA та підставка для ніг Рожевий (SQ-31812)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий Велобіг Corso Sprint 12" (SQ-88370) сталева рама, підставка для ніжок, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
956 грн.
← купити
Дитячий Велобіг Corso Sprint 12" (SQ-31812 /31821) сталева рама, підставка для ніжок, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий Велобіг Corso Sprint 12" (SQ-47344) сталева рама, підставка для ніжок, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий Велобіг Corso Sprint 12" (SQ-32680) сталева рама, підставка для ніжок, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий Велобіг Corso Sprint 12" (SQ-90413) сталева рама, підставка для ніжок, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий Велобіг Corso Sprint 12" (SQ-16559) сталева рама, підставка для ніжок, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий Велобіг "CORSO" 12" (19375)
Rozetka.ua (Київ)
1 089 грн.
← купити
Дитячий Велобіг "CORSO" 12" (74822)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг "corso" 19375 (1) сталева рама, ручне гальмо, колесо 12" eva (піна), підставка для ніг, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
1 579 грн.
← купити
Велобіг "corso" 74822 (1) сталева рама, ручне гальмо, колесо 12" eva (піна), підставка для ніг, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг "Corso Sprint" sq-88370
Rozetka.ua (Київ)
1 389 грн.
← купити
Велобіг "Corso Sprint" sq-47344
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг "Corso Sprint" sq-90413
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг "Corso Sprint" sq-16559
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг "Corso Sprint" sq-32680
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг "Corso Sprint" sq-31812 /31821
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг "Corso Sprint" сталева рама, колесо 12" EVA (піна), підставка для ніжок, підніжка SQ-90413
Rozetka.ua (Київ)
1 188 грн.
← купити
Велобіг "Corso Sprint" сталева рама, колесо 12" EVA (піна), підставка для ніжок, підніжка SQ-88370
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг "Corso Sprint" сталева рама, колесо 12" EVA (піна), підставка для ніжок, підніжка SQ-31821
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг "Corso Sprint" сталева рама, колесо 12" EVA (піна), підставка для ніжок, підніжка SQ-32680
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг "Corso Sprint" сталева рама, колесо 12" EVA (піна), підставка для ніжок, підніжка SQ-47344
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг "Corso Sprint" сталева рама, колесо 12" EVA (піна), підставка для ніжок, підніжка SQ-16559
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг дитячий "Corso Sprint" SQ-32680 сталева рама/колеса 12" EVA/підніжка від 2-х років Жовтий (i7-194563)
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Велобіг дитячий "Corso Sprint" SQ-47344 сталева рама/колеса 12" EVA/підніжка від 2-х років Помаранчевий (i7-194564)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг дитячий "Corso Sprint" SQ-90413 сталева рама/колеса 12" EVA/підніжка від 2-х років Чорний (i7-194562)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг дитячий "Corso Sprint" SQ-31812 /31821 сталева рама/колеса 12" EVA/підніжка від 2-х років Рожевий (i7-194567)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг дитячий "Corso Sprint" SQ-88370 сталева рама/колеса 12" EVA/підніжка від 2-х років Зелений (i7-194565)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг дитячий "Corso Sprint" SQ-16559 сталева рама/колеса 12" EVA/підніжка від 2-х років Синій (i7-194566)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг Біговел Corso Sprint 12" SQ-88370, сталева рама, EVA колеса, підніжка та підставка для ніг від 2-4 років
Rozetka.ua (Київ)
869 грн.
← купити
Біговел (велобіг) дитячий CORSO 19375 Sprint з піно колесами EVA 12", ручними гальмами та підніжкою, Фіолетово-рожевий
Rozetka.ua (Київ)
1 128 грн.
← купити
Біговел (велобіг) дитячий CORSO 74822 Sprint з піно колесами EVA 12", ручними гальмами та підніжкою, Рожево-фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел Велобіг Corso Sprint 19375 сталева рама, ручне гальмо, колесо 12" EVA піна, підставка для ніжок, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
990 грн.
← купити
Біговел Велобіг Corso Sprint 74822 сталева рама, ручне гальмо, колесо 12" EVA піна, підставка для ніжок, підніжка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг Corso Sprint 12" SQ-90413, сталева рама, EVA колеса, підніжка та підставка для ніг (від 2 років)
Rozetka.ua (Київ)
889 грн.
← купити
Велобіг Corso Sprint 12" SQ-47344, сталева рама, EVA колеса, підніжка та підставка для ніг (від 2 років)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг Corso Sprint 12" SQ-32680, сталева рама, EVA колеса, підніжка та підставка для ніг (від 2 років)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг Corso Sprint 12" SQ-88370, сталева рама, EVA колеса, підніжка та підставка для ніг (від 2 років)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг Corso Sprint 12" SQ-16559, сталева рама, EVA колеса, підніжка та підставка для ніг (від 2 років)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг Corso Sprint 12" SQ-31812, сталева рама, EVA колеса, підніжка та підставка для ніг (від 2 років)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Corso Sprint 12, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Corso Sprint 12. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Corso Sprint 12 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія