шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити фен Coshare SuperFlow1 Pro за ціною від 6867 грн.
Відео 8Фото 11

Характеристики та опис Coshare SuperFlow1 Pro

інтелектуальний контроль t°; іонізація; Комбінований режим; Холодне повітря; Температурні режими: 2; Режими потужності: 2; Потужність (Вт): 1500; Тип мотора: безщітковий; Тип пристрою: фен
Колір
Тип пристрою
фен
Тип мотора
безщітковий
Потужність
1500 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
2
Температурні режими
2
Холодне повітря
Комбінований режим
Швидкість повітряного потоку
70 м/с
Рівень шуму
52 дБ
Функції
іонізація
інтелектуальний контроль t°
Насадки і комплектація
концентратор
дифузор
іонізуюча насадка Essence Ring
Знімна решітка
Довжина кабелю
2 м
Розміри
24.9х8.5х6.9 см
Вага
370 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 867  до 8 853 грн.
Coshare SuperFlow1 Pro Black
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 366 грн.
← купити
Фен Coshare Super Flow 1 Pro White
Redprice.sale (Львів)
8 301 грн.
← купити
Фен Coshare Super Flow 1 Pro White
Rozetka.ua (Київ)
8 853 грн.
← купити
Coshare SuperFlow1 Pro Silver
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 368 грн.
← купити
Coshare SuperFlow1 Pro рожевий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 867 грн.
← купити
Coshare SuperFlow1 Pro Фіолетовий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Coshare SuperFlow1 Pro White
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Фен Coshare Super Flow 1 Pro Silver
Redprice.sale (Львів)
← купити
Фен Coshare Super Flow 1 Pro White
Saren.com.ua (Львів)
8 308 грн.
← купити
Фен Coshare Super Flow 1 Pro Silver
Saren.com.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Coshare SuperFlow1 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Coshare SuperFlow1 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Coshare SuperFlow1 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія