шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити фен Valera Epower 2010 за ціною від 5887 грн.
Відео 2Фото 19

Характеристики та опис Valera Epower 2010

автоматичне вимкнення; іонізація; Холодне повітря; Температурні режими: 2; Режими потужності: 2; Потужність (Вт): 1600; Тип мотора: безщітковий; Тип пристрою: фен
Колір
Тип пристрою
фен
Тип мотора
безщітковий
Потужність
1600 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
2
Температурні режими
2
Холодне повітря
Функції
іонізація
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
концентратор 2 шт.
дифузор
чохол / футляр
Петля для підвішування
Поворот шнура на 360°
Знімна решітка
Довжина кабелю
3 м
Вага
445 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  8250 грн.

Valera Epower 2010
ІншеБрошюра
Valera Epower 2010
ІншеБрошюра
від 5 887  до 12 803 грн.
Фен Valera ePower 2010 White (EP 2010 eQ RC D)
Touch (Дніпро)
6 169 грн.
← купити
Valera Фен Valera ePower 2010 eQ RC D White (EP2010 EQ RC D)
MTA.ua (Київ)
9 490 грн.
← купити
Фен Valera ePower 2010 eQ Rc D (EP2010 Eq Rc D)
Цифра (Київ)
6 166 грн.
← купити
Фен Valera ePower 2010 eQ Rc D (EP2010 Eq Rc D)
Stls.store (Київ)
6 228 грн.
← купити
Фен професійний Valera ePower 2010 eQ RC D
MAUDAU (Київ)
← купити
Фен VALERA ePower 2010 eQ RC D (EP2010 EQ RC D)
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Valera ePower EP 2010 EQ RC
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
9 394 грн.
← купити
Valera ePower EP 2010 EQ RC Фен Іонізаційний дифузор Холодне повітря 1600 Вт 2 швидкості обдування 3 рівні температури DSUSE
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
12 803 грн.
← купити
Фен Valera Epower 2010 (92428)
Saren.com.ua (Львів)
8 383 грн.
← купити
Valera ePower 2010 eQ RC D черный ePower2010eQRCDчерный
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Valera Epower 2010, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Valera Epower 2010. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Valera Epower 2010 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія