шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни50Опис Відгуки37Обговорення  Корисне
Купити комутатор D-Link DGS-1016D за ціною від 2625 грн.
Відео 3Фото 5

Характеристики та опис D-Link DGS-1016D

Габарити (мм): 280x180x44; Управління: Блок живлення: вбудований; Gigabit Ethernet (шт.): 16; Форм-фактор: монтується в стійку; Тип: некерований
Рейтинг моделі: 4 з 5 (37 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Тип
некерований
Форм-фактор
монтується в стійку
Gigabit Ethernet
16 шт.
Блок живлення
вбудований
Напруга живлення
100 – 240 В
Габарити (ШхГхВ)
280x180x44 мм
Вага
1590 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 625  до 5 866 грн.
Коммутатор сетевой D-Link DGS-1016D/E1A(F2A,G1A) (DGS-1016D/E1A(F2A,G1A,G2A))
A-techno.com.ua (Київ)
3 709 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1016D/GE 16port Gigabit (DGS-1016D) DGS-1016D
Moyo.ua (Київ)
2 879 грн.
← купити
D-Link DGS-1016D Комутатор
Ntools.com.ua (Київ)
3 019 грн.
← купити
Мережевий комутатор D-Link DGS-1016D
Цифра (Київ)
3 799 грн.
← купити
Мережевий комутатор D-Link DGS-1016D
Stls.store (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1016D
Click.ua (Київ)
← купити
D-Link DGS-1016D/E1A(F2A,G1A,G2A)
Mallprix.com (Київ)
3 440 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1016D/E1A(F2A,G1A) (DGS-1016D/E1A(F2A,G1A,G2A)) DGS-1016D/E1A(F2A,G1A,G2A)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1016D/E1A(F2A,G1A) (DGS-1016D/E1A(F2A,G1A,G2A)) DGS-1016D/E1A(F2A,G1A,G2A)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1016D
Tomdom.in.ua (Львів)
3 637 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1016D
Denika.ua (Харків)
2 901 грн.
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1016D
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 634 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1016D
E-server.com.ua (Київ)
2 955 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1016D Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1016D 16xGE, Некерований DGS-1016D/E
Comtrading.ua (Київ)
2 918 грн.
← купити
Світч D-Link DGS-1016D/E
Soho.com.ua (Київ)
2 859 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1016D/E1A(F2A,G1A) (DGS-1016D/E1A(F2A,G1A,G2A)) DGS-1016D/E1A(F2A,G1A,G2A)
icom.net.ua (Київ)
3 389 грн.
← купити
D-Link DGS-1016D — Комутатор некерований 16xGigabit Ethernet 32 Гбіт/с
Comtrade.ua (Київ)
2 797 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1016D 16xGE, Некерований
ШО (Київ)
3 118 грн.
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1016D
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1016D/E
Ktc.ua (Рівне)
← купити
D-Link dgs-1016d dgs-1016d
Tviy-Dim.com (Київ)
2 888 грн.
← купити
D-Link DGS-1016D DGS-1016D/E
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 742 грн.
← купити
D-Link DGS-1016D/E
COMFY.ua (Київ)
2 625 грн.
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1016D
MAUDAU (Київ)
3 274 грн.
← купити
D-Link Світч D-Link DGS-1016D/E
MTA.ua (Київ)
← купити
D-Link DGS-1016D/E1A (DGS-1016D/E1A) DGS-1016D/E1A(F2A,G1A,G2A)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1016D NW54293
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 088 грн.
← купити
Комутатор локальної мережі (Switch) D-Link DGS-1016D
Кібернетики (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1016D 16xGE, Некерований (DGS-1016D)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
D-Link Коммутатор DGS-1016D 16xGE, Неуправляемый
A-techno.com.ua (Київ)
← купити
Світч D-Link DGS-1016D
Soho.com.ua (Київ)
2 869 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1016D 16xGE, Некерований
Comtrading.ua (Київ)
2 930 грн.
← купити
D-link DGS-1016D/E — Комутатор некерований 16xGbE
Comtrade.ua (Київ)
2 818 грн.
← купити
D-Link DGS-1016D — Комутатор некерований 16xGigabit Ethernet 32 Гбіт/с (Вітрина) DGS-1016D/sale
Comtrade.ua (Київ)
5 866 грн.
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1016D
Zaua.store (Львів)
3 631 грн.
← купити
D-Link DGS-1016D
COMFY.ua (Київ)
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1016D
Timesport.com.ua (Львів)
3 306 грн.
← купити
D-Link Світч D-Link DGS-1016D
MTA.ua (Київ)
← купити
D-Link DGS-1016D 16port Gigabit Metal Case
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1016D
Rozetka.ua (Київ)
3 577 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1016D
Rozetka.ua (Київ)
3 133 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1016D/E1A(F2A,G1A) (DGS-1016D/E1A(F2A,G1A,G2A))
Rozetka.ua (Київ)
4 195 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1016D/I2A 16xGE, некерований Black
Rozetka.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1016D
Rozetka.ua (Київ)
3 609 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1016D 16xGE, Некерований
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1016D
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1016D
Rozetka.ua (Київ)
3 189 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1016D/E, Black, некерований, 16x10/100/1000 Mb/s
Rozetka.ua (Київ)
3 329 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1016D/E1A(F2A,G1A) (DGS-1016D/E1A(F2A,G1A,G2A))
Rozetka.ua (Київ)
3 993 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати D-Link DGS-1016D, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комутатор D-Link DGS-1016D. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комутатор D-Link DGS-1016D у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія