шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Dali Rubikore Cinema

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити акустична система Dali Rubikore Cinema за ціною від 86636 грн.
Відео 29Фото 7

Характеристики та опис Dali Rubikore Cinema

Bi-Amping/Bi-Wiring; Фазоінвертор: фазоінвертор ззаду; Загальний частотний діапазон (Гц): 49 – 34000; Максимальна потужність підсилювача: 200; Імпеданс (Ом): 4; Кількість смуг: 2.5; Кількість динаміків: 4; Кількість каналів: 1.0; Тип: пасивна; Розміщення: полична
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналів1.0
Кількість динаміків4
Кількість смуг2.5
Чутливість89 дБ
Імпеданс4 Ом
Частота кросовера2.8 / 14 кГц
Потужність / частота
Максимальна потужність підсилювача200 Вт / на канал, мінімальна — 40 Вт /
Загальний частотний діапазон49 – 34000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор ззаду
Bi-Amping/Bi-Wiring
Інше
Діаметр ВЧ динаміка29 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка165 мм
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)58.1x19.7x40 см
Вага16 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  77500 грн.    до  130000 грн.

від 86 636  до 130 177 грн.
DALI Rubikore Cinema
Mirakustiki.ua (Київ)
86 636 грн.
← купити
Акустична система центрального каналу Dali Rubikore Cinema Nut
Redprice.sale (Львів)
124 917 грн.
← купити
Акустична система центрального каналу Dali Rubikore Cinema Nut
Rozetka.ua (Київ)
130 177 грн.
← купити
DALI Rubikore Cinema Black High Gloss
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
DALI Rubikore Cinema High Gloss White
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
DALI Rubikore Cinema Walnut
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Акустична система центрального каналу Dali Rubikore Cinema Nut
Saren.com.ua (Львів)
124 924 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dali Rubikore Cinema, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Dali Rubikore Cinema. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Dali Rubikore Cinema у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія