шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Dali Rubikore On-Wall

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити акустична система Dali Rubikore On-Wall за ціною від 65340 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Dali Rubikore On-Wall

Загальний частотний діапазон (Гц): 59 – 34000; Максимальна потужність підсилювача: 150; Імпеданс (Ом): 4; Кількість смуг: 2.5; Кількість динаміків: 3; Кількість каналів: 1.0; Тип: пасивна; Розміщення: настінна
Колір
Призначеннядомашня
Розміщеннянастінна
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналів1.0
Кількість динаміків3
Кількість смуг2.5
Чутливість89 дБ
Імпеданс4 Ом
Частота кросовера2.9 / 14 кГц
Потужність / частота
Максимальна потужність підсилювача150 Вт / на канал, мінімальна — 20 Вт /
Загальний частотний діапазон59 – 34000 Гц
Інше
Діаметр ВЧ динаміка29 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка165 мм
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)46.5x27.8x14.2 см
Вага8.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  105000 грн.

від 65 340  до 97 636 грн.
DALI Rubikore On-Wall
Mirakustiki.ua (Київ)
65 340 грн.
← купити
Настінна акустика Dali Rubikore On-Wall Nut
Redprice.sale (Львів)
93 681 грн.
← купити
Настінна акустична система DALI Rubikore On-Wall Natural Walnut (Veneer)
Justbuy.com.ua (Київ)
94 330 грн.
← купити
Настінна акустика Dali Rubikore On-Wall Nut
Rozetka.ua (Київ)
97 636 грн.
← купити
DALI Rubikore On-Wall Black High Gloss
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
DALI Rubikore On-Wall High Gloss White
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
DALI Rubikore On-Wall Walnut
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Настінна акустика Dali Rubikore On-Wall Nut
Saren.com.ua (Львів)
93 688 грн.
← купити
Настінна акустична система DALI Rubikore On-Wall White (High Gloss Lacquer)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Настінна акустична система DALI Rubikore On-Wall Black (High Gloss Lacquer)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dali Rubikore On-Wall, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Dali Rubikore On-Wall. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Dali Rubikore On-Wall у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія