шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Dell Pro Tower []

Конфігурації і ціни 2Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити персональний комп'ютер  за ціною від 50998 грн.
Фото 4

Серия Dell Pro Tower

Модифікації Dell Pro Tower 1
Характеристики [BTO010QCT1250]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel Q670
Серія
Core i5
Тактова частота
2.6 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 770
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v4.0
Потужність БЖ
180 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
324x154x293 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  65000 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12896
від 53 868 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12888
від 56 799 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12876
від 56 932 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12866
від 57 243 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12900
від 56 044 грн.
Artline WorkStation ...
W52v24Win
від 60 542 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12906
від 54 534 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12849
від 53 646 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12859
від 53 380 грн.
Artline Gaming X43
X43v75Win
від 58 562 грн.
HP OMEN 40L
GT21-2016ua
від 58 020 грн.
Artline Gaming X43
X43v76Win
від 58 343 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv163
від 62 522 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv70W in
від 63 050 грн.
X37WHITEv71
від 60 059 грн.
X37WHITEv70
від 57 860 грн.

від 50 998  до 71 861 грн.
Десктоп Dell Pro Tower i5-14500/16GB/512/W11Pro (BTO010QCT1250EMEA) BTO010QCT1250EMEA
Openshop.ua (Київ)
50 998 грн.
← купити
Комп'ютер Dell Pro Tower i5-14500/32GB/512/W11P (BTO010QCT1250EMEA) EU
Rozetka.ua (Київ)
71 861 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell BTO010QCT1250, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія