шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Devit Flow 550534C за ціною від 3609 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Devit Flow 550534C

Гарантія виробника: 2 роки; Країна походження бренду: Італія; Висота змішувача (мм): 178; пофарбований: чорний; нікель; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 95
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
Г-подібний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
нікель
чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 609  до 3 919 грн.
Змішувач для умивальника одноважільний DEVIT Flow сатин латунь 550534N
Drop.ua (Київ)
3 909 грн.
← купити
Змішувач для раковини Devit Flow 550534B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний DEVIT Flow хром латунь 550534C
Drop.ua (Київ)
3 609 грн.
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний DEVIT Flow чорний латунь 550534B
Drop.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний DEVIT Flow золото метал 550534BG
Drop.ua (Київ)
3 919 грн.
← купити
Змішувач для раковини Devit Flow 550534C
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для раковини Devit Flow 550534N
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для раковини Devit Flow 550534C, хром
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для раковини Devit Flow 550534B, чорний матовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для раковини Devit Flow 550534N, brushed nickel
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Devit Flow 550534C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Devit Flow 550534C. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Devit Flow 550534C у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія