шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Devit Linea 150W1246B за ціною від 3525 грн.

Характеристики та опис Devit Linea 150W1246B

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Італія; Глибина конструкції (мм): 221; Висота змішувача (мм): 257; Покриття корпусу: пофарбований: чорний; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (окремостоящий); Запірний клапан: керамічний
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий
Тип монтажу
настільний (окремостоящий)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4500 грн.

від 3 525  до 6 179 грн.
Змішувач для умивальника Devit Linea 150W1246B чорний матовий
Esantehnika.com.ua (Київ)
3 700 грн.
← купити
Змішувач для раковини Devit LINEA чорний матовий (150W1246B) 150W1246B
Luxaqua.com.ua (Запоріжжя)
3 525 грн.
← купити
Змішувач для умивальника із високим виливом DEVIT Linea чорний латунь 150W1246B
Drop.ua (Київ)
3 723 грн.
← купити
Змішувач для раковини Devit Linea високий, чорний матовий (150W1246B) 150W1246B
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач DEVIT LINEA д/раковини високий, чорний матовий 150W1246B
Santehico.com.ua (Київ)
6 179 грн.
← купити
Змішувач для раковини Devit Linea (150W1246B) 150W1246B
Bom.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Devit Linea (150W1246B)
Rozetka.ua (Київ)
4 694 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Devit Linea 150W1246B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Devit Linea 150W1246B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Devit Linea 150W1246B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія