шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кардридер / USB-хаб Digitus DA-70216 за ціною від 439 грн.

Характеристики та опис Digitus DA-70216

яті: ; Слоти карт пам' Інтерфейс USB-A: 2.0; USB-А (шт.): 4; Інтерфейс підключення: 2.0; Підключення до ПК: USB-A; Виконання: зовнішній; Тип: USB-хаб
Колір
Тип
USB-хаб
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-A
2.0
USB-A
4 шт.
2.0
Довжина кабелю
100 см
Матеріал корпуса
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Ссылка на официальный сайт
ІншеСсылка на официальный сайт с описанием
від 439  до 826 грн.
Digitus USB-хаб Digitus DA-70216 White
MTA.ua (Київ)
519 грн.
← купити
DIGITUS DA-70216 Концентратор
Ntools.com.ua (Київ)
455 грн.
← купити
Адаптер Digitus Adapter Usb to 4хUSB White (DA-70216)
Цифра (Київ)
← купити
Адаптер Digitus Adapter Usb to 4хUSB White (DA-70216)
Stls.store (Київ)
← купити
Digitus DA-70216
Mallprix.com (Київ)
439 грн.
← купити
USB2.0 Digitus 4 порта White (DA-70216)
АЛЛО (Київ)
← купити
Концентратор Digitus DA-70216
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Концентратор Digitus DA-70216
Itbox.ua (Київ)
← купити
USB-хаб DIGITUS USB 2.0 White (DA-70216) DA-70216
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Концентратор USB2.0 Digitus DA-70216 White 4хUSB2.0
Click.ua (Київ)
← купити
Концентратор Digitus DA-70216
E-server.com.ua (Київ)
← купити
USB-хаб 4-в-1 Digitus USB 2.0 (DA-70216) White DA-70216
Vodafone.ua (Київ)
507 грн.
← купити
Концентратор Digitus USB 2.0, 4 порта, пасивний без БЖ, White (DA-70216)
Nkt.ua (Київ)
525 грн.
← купити
Digitus DA-70216
Comtrade.ua (Київ)
464 грн.
← купити
Хаб Digitus Slim Spider USB-Hub (DA-70216) UA DA-70216
Sota.store (Київ)
819 грн.
← купити
Digitus USB 2.0 4 порта ''Паук'' White (DA-70216) USB2.04порта\'\'Паук\'\'White(DA-70216)
COMFY.ua (Київ)
489 грн.
← купити
USB-Хаб Digitus USB-A 4хUSB-АF, 100см (DA-70216)
MAUDAU (Київ)
604 грн.
← купити
Digitus (DA-70216) DA-70216
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
USB-Хаб Digitus USB-A > 4хUSB-АF, 100см (DA-70216) DA-70216
Compx.ua (Київ)
← купити
USB-хаб Digitus USB 2.0 4 порти White (DA-70216)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Концентратор DIGITUS USB 2.0, 4 порта, пасивний без БП, білий (DA-70216)
Rozetka.ua (Київ)
685 грн.
← купити
Концентратор Digitus DA-70216
Rozetka.ua (Київ)
695 грн.
← купити
Концентратор Digitus DA-70216
Rozetka.ua (Київ)
772 грн.
← купити
Концентратор DIGITUS 4 порта, "Паук" , USB 2.0, пассивный, White (DA-70216)
Rozetka.ua (Київ)
522 грн.
← купити
Концентратор DIGITUS USB 2.0, 4 порта, пасивний без БП, білий (DA-70216)
Rozetka.ua (Київ)
693 грн.
← купити
Картрідер Digitus DA-70216
Rozetka.ua (Київ)
572 грн.
← купити
Концентратор DIGITUS USB 2.0, 4 порта, пасивний без БП, білий (DA-70216)
Rozetka.ua (Київ)
669 грн.
← купити
Концентратор Digitus DA-70216
Rozetka.ua (Київ)
737 грн.
← купити
USB-Хаб Digitus USB-A > 4хUSB-АF, 100см (DA-70216)
Rozetka.ua (Київ)
696 грн.
← купити
Концентратор Digitus DA-70216 DIGITUS DA-70216 906904
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Концентратор Digitus DA-70216
Rozetka.ua (Київ)
728 грн.
← купити
Концентратор DIGITUS 4 порти, "Павук" , USB 2.0, пасивний, White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Концентратор Digitus DA-70216
Rozetka.ua (Київ)
826 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Digitus DA-70216, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кардридер / usb-хаб Digitus DA-70216. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кардридер / usb-хаб Digitus DA-70216 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія