шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кардридер / USB-хаб Digitus DA-70916 за ціною від 2430 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Digitus DA-70916

Розміри (мм): 50x15.5x110; microSD;яті: SD; Слоти карт пам' LAN (RJ-45); HDMI: 1 шт.; Power Delivery: 100 Вт; Інтерфейс USB-C: 5Gbps; USB-C (шт.): 1; Інтерфейс USB-A: 5Gbps; USB-А (шт.): 2; Інтерфейс підключення: 5 Gbps (3.2 gen1); Підключення до ПК: USB-C; Виконання: зовнішній; Тип: хаб з картридером
Колір
Тип
хаб з картридером
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-C
5 Gbps (3.2 gen1)
USB-A
2 шт.
5Gbps
USB-C
1 шт.
5Gbps
Power Delivery
100 Вт
HDMI
1 шт.
LAN (RJ-45)
Слоти карт пам'яті
SD
microSD
Відсік для кабелю USB
Довжина кабелю
10 см
Матеріал корпуса
метал
Розміри
50x15.5x110 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2300 грн.    до  3500 грн.

від 2 430  до 3 758 грн.
Digitus USB-хаб Digitus DA-70916
MTA.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Digitus DA-70916
Mallprix.com (Київ)
2 535 грн.
← купити
Док-станція Digitus USB-C USB3.2х2/USB-C/SD/MicroSD/HDMI/RJ45 (DA-70916) DA-70916
Click.ua (Київ)
3 269 грн.
← купити
Док-станція DIGITUS 7-in-1 grey (DA-70916) DA-70916
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Док-станція DIGITUS USB-C, HDMI, 2xUSB-A, USB-C, SD, MicroSD, RJ54, Travel (DA-70916) DA-70916
Moyo.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Digitus USB-C 7-Port Travel Docking Station (DA-70916)
Tehnomart.com (Київ)
2 906 грн.
← купити
Мультипортовий адаптер Digitus USB-C 7-Port Travel Docking Station (DA-70916) USB-C 7-Port Travel Docking Station (DA-70916)
Denika.ua (Харків)
2 849 грн.
← купити
Док-станція Digitus USB-C 7-Port Travel Docking Station (DA-70916) UA DA-70916
Sota.store (Київ)
2 880 грн.
← купити
Док-станція DIGITUS USB-C > HDMI/2xUSB-A/USB-C/SD/MicroSD/RJ54, Travel DA-70916
Comtrading.ua (Київ)
3 121 грн.
← купити
Док-станція DIGITUS USB-C > HDMI/2xUSB-A/USB-C/SD/MicroSD/RJ54, Travel (DA-70916)
Nkt.ua (Київ)
2 818 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Digitus DA-70916, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кардридер / usb-хаб Digitus DA-70916. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кардридер / usb-хаб Digitus DA-70916 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія