шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки1Обговорення1Корисне14Аксесуари
Купити action камера DJI Osmo Action 4 за ціною від 10450 грн.
Відео 54Фото 7

Характеристики та опис DJI Osmo Action 4

Вага (г): 145; Розміри (мм): 70.5x44.2x32.8; кріплення на шолом; Тривалість зйомки: до 160 хв; Ємність (мАгод): 1770; Тип: знімний;яті (ГБ): 512;єм карти пам' Макс. об' Голосове управління; Динамік; підключення мікрофона; USB-C; Bluetooth; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); роздільна здатність дисплея (пікс.): 640x360
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип корпуса
фронтальна (звичайна)
Пило-,вологозахист камери
IPX8 / до 18 м /
Зйомка Full HD (1080p)
1920x1080 пікс. 60 к/с
Зйомка Quad HD
2688x2016 пікс. 60 к/с
Зйомка Ultra HD (4K)
3840x2880 пікс. 60 к/с / до 130 Мбіт/с /
Роздільна здатність фото
3648x2736 пікс.
Можливості зйомки
запис в одне натискання
онлайн стрімінг
time lapse
автоповорот
Підключення
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth / 5.0 /
USB-C
підключення мікрофона / через перехідник Type-C - 3.5mm /
Динамік
Голосове управління
Розміри
70.5x44.2x32.8 мм
Вага
145 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11500 грн.    до  15000 грн.

для моїх потреб чудова камера, оновлюватися на 5 чи 6 не збираюсь.
4 грудня 2025, 09:54 #
Переваги:ціна,якість, програмна підтримка,простота у використанні, заводські комплектації і система кріплень.

Недоліки:не вистачає чохла чи кейса для носіння і зберігання камери і аксесуарів

Коментар:швидка камера в програмному сенсі, користувався до того go pro, так вона висла постійно. Ця ж працює чудово, знімає також чудово, за свою ціну топ! 256 gb карти пам'яті в 4к вистачає на 90хвилин запису як і акумулятора. Ні разу не підвела.

Автор:Andrii Nizovets  пользуюсь DJI Osmo Action 4 Adventure Combo більше року

від 10 450  до 19 999 грн.
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01)
Justbuy.com.ua (Київ)
11 799 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01) CA2039
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
12 600 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01)
Redprice.sale (Львів)
14 051 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01)
Semtech.com.ua (Луцьк)
14 054 грн.
← купити
Стандартна комбінована камера DJI Osmo Action 4
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
12 870 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01) CP.OS.00000269.01
Gstore.com.ua (Прилуки)
13 129 грн.
← купити
DJI Osmo Action 4 Standard Combo CP.OS.00000269.01 / 6941565965073
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
16 118 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01)
Zhuk.ua (Київ)
11 009 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01)
Smartmag.biz.ua (Львів)
10 450 грн.
← купити
DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01) CP.OS.00000269.01
Game-shop.com.ua (Київ)
11 099 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01) CP.OS.00000269.01
Sota.store (Київ)
12 555 грн.
← купити
DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01) CP.OS.00000269.01
Luckylink.kiev.ua (Київ)
13 051 грн.
← купити
Екшн-камера Dji Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01) CP.OS.00000269.01
Openshop.ua (Київ)
13 128 грн.
← купити
DJI Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Essential Combo (CP.OS.00000271.01)
MTA.ua (Київ)
19 799 грн.
← купити
DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01) фр-070501
Kvshop.com.ua (Київ)
13 577 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01)
Rozetka.ua (Київ)
19 999 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01)
Tomdom.in.ua (Львів)
14 057 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01)
Saren.com.ua (Львів)
14 058 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01)
Zaua.store (Львів)
11 284 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01)
Timesport.com.ua (Львів)
11 281 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01)
Semtech.com.ua (Луцьк)
11 287 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01)
Tomdom.in.ua (Львів)
11 290 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01)
Saren.com.ua (Львів)
11 291 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01)
Timesport.com.ua (Львів)
14 048 грн.
← купити
DJI Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01) Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01)
Rozetka.ua (Київ)
13 279 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01)
Rozetka.ua (Київ)
16 004 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DJI Osmo Action 4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: action камера DJI Osmo Action 4. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на action камера DJI Osmo Action 4 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія