шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни64Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити гірка Doloni 014550 за ціною від 3029 грн.

Характеристики та опис Doloni 014550

Матеріал каркасу: пластик; Матеріал спуску: пластик; водний ефект; Вікова група, від: 3; Припустиме навантаження (кг): 50; Форма спуску: пряма; Призначення: домашня
Колір
Призначення
домашня
Форма спуску
пряма
Максимальне навантаження
50 кг
Вікова група, від
3 років
Функції
водний ефект
Матеріал спуску
пластик
Матеріал каркасу
пластик
Довжина спуску
243 см
Габарити ВхШхД
114x240 см / ВхД /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3400 грн.    до  5000 грн.

від 3 029  до 5 778 грн.
Гірка велика Doloni Toys 014550/13
Stls.store (Київ)
3 029 грн.
← купити
Дитяча гірка ТМ Долоні 014550/13 сіро-бірюзова велика дитяча пластикова
MAUDAU (Київ)
3 150 грн.
← купити
Doloni Дитяча гірка Doloni 014550/13 Turquoise Gray
MTA.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Дитяча гірка "Велика" DOLONI (2430 мм) 014550/13 бірюзово-сіра
Rozetka.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Гірка велика Doloni Toys 014550/17
Stls.store (Київ)
← купити
Дитяча гірка "Велика" DOLONI (2430 мм) 014550/17 бежево-сіра
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитяча гірка "Велика" DOLONI (2430 мм) 014550/3 жовто-червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитяча гірка "Велика" DOLONI (2430 мм) 014550/23 світло-зелена
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитяча гірка "Велика" DOLONI (2430 мм) 014550/22 світло-рожева
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гірка велика DOLONI TOYS 014550/17
Rozetka.ua (Київ)
5 718 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Doloni 014550, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гірка Doloni 014550. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гірка Doloni 014550 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія