шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни91Опис Відгуки  Обговорення2Корисне2Аксесуари
Купити планшет Doogee T20 Mini за ціною від 4249 грн.
Відео 5Фото 8

Характеристики та опис Doogee T20 Mini

Вага (г): 330; Розміри (мм): 202.5x125.8x7.4; Матеріал корпусу: метал; Ємність (мАгод): 5060; гіроскоп; FM-приймач; Зйомка Full HD (1080P): 60 к/с; спалах; автофокус; Основна: Камера (тилова) (МП): 13; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; Порти: Основний порт (заряджання): USB-C; Bluetooth: v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11aс)
Колір
Операційна система
Android 13
діагональ дисплея
8.4 "
роздільна здатність
1920x1200 пікс.
Оперативна пам'ять
4 ГБ
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Слот для карт пам’яті
Стандарт зв'язку
4G (LTE)
Порти підключення
USB-C
mini-Jack (3.5 мм)
GPS-модуль
Матеріал корпусу
метал
Розміри
202.5x125.8x7.4 мм
Вага
330 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  6250 грн.

Хотів запитати що входить Читать...
PriceHub AI8 квітня 2026, 13:42
До комплекту планшета Doogee T20 Mini зазвичай входять: сам планшет, зарядний пристрій, кабель USB-C, а також документація. Однак точний комплект може варіюватися в залежності від продавця, тому варто уточнити це у конкретному магазині, де ви плануєте купувати.
[Інформація про комплект поставки базується на експертних відгуках та загальних даних про продукт.]
Doogee T20 mini - New budget tablet for kids with FHD+ screen
DOOGEE T20 mini tablet Review
від 4 249  до 7 349 грн.
Doogee Планшет Doogee T20 Mini 4/128GB LTE Moonlit Purple
MTA.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
Планшет DOOGEE T20 mini 4/128GB LTE Black (6924351646097) 6924351646097
FOXTROT.UA (Київ)
5 685 грн.
← купити
Планшет Doogee T20 mini 8.4" 4/128Gb LTE Black (6924351646097) 6924351646097
Moyo.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Планшет DOOGEE T20 Mini 4/128GB LTE Midnight Black 6924351646097
ШО (Київ)
← купити
Планшет Doogee T20 Mini 4/128GB 4G Black Doogee T20 Mini 4/128GB Black
Click.ua (Київ)
5 745 грн.
← купити
Планшет Doogee T20 mini 8.4" 4/128GB LTE Black (6924351646097)
АЛЛО (Київ)
5 228 грн.
← купити
Планшет Doogee T20 mini 8.4" 4/128GB / LTE / Black (6924351646097) 6924351646097
Itbox.ua (Київ)
5 229 грн.
← купити
Планшет Doogee T20 Mini 4/128GB LTE Mint Green Global EU
Touch (Дніпро)
5 829 грн.
← купити
Планшет 8.4" Full HD Doogee T20 Mini 4/128Gb 4G 2-SIM 8 ядер Android 13 Black Уцінка
Synthetic.ua (Луцьк)
4 449 грн.
← купити
Планшет Doogee T20 Mini 4/128GB Lte Mint Green
Openshop.ua (Київ)
5 673 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Doogee T20 Mini, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: планшет Doogee T20 Mini. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на планшет Doogee T20 Mini у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія