шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни113Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити планшет Doogee U11 за ціною від 4822 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Doogee U11

Вага (г): 537; Матеріал корпусу: метал; Ємність (мАгод): 8580; FM-приймач; Зйомка Full HD (1080P): 30 к/с; спалах; автофокус; Основна: Камера (тилова) (МП): 13; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; Порти: Основний порт (заряджання): USB-C; Bluetooth: v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11aс); SIM-карта: не підтримується
Колір
Операційна система
Android 15
діагональ дисплея
11 "
роздільна здатність
1280x800 пікс.
Оперативна пам'ять
4 ГБ
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Слот для карт пам’яті
Порти підключення
USB-C
mini-Jack (3.5 мм)
GPS-модуль
Матеріал корпусу
метал
Вага
537 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 822  до 7 837 грн.
Doogee Планшет Doogee U11 4/128GB Wi-Fi Black (6923740240113)
MTA.ua (Київ)
6 099 грн.
← купити
Планшет Doogee U11 11" 4/128Gb Black (6923740240113) 6923740240113
Moyo.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити
Планшет DOOGEE U11 4/128GB Black
Justbuy.com.ua (Київ)
5 239 грн.
← купити
Планшет DOOGEE U11 4/128GB Gray (6923740240120) 6923740240120
ШО (Київ)
6 399 грн.
← купити
Планшет Doogee U11 4/128GB Grey
Click.ua (Київ)
← купити
Планшет Doogee U11 4/128GB WiFi Black (6923740240113) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Планшет Doogee U11 11" 4/128GB Wi-Fi Black (6923740240113) 6923740240113
Itbox.ua (Київ)
← купити
Планшет 11" DOOGEE U11 4+12/128Gb / 8 ядер / Android 16 / 8580мАг / Чорно-сірий Уцінка
Synthetic.ua (Луцьк)
4 822 грн.
← купити
Планшет Doogee U11 Vip Edition 4/128GB Blue
Openshop.ua (Київ)
6 203 грн.
← купити
Doogee U11 4/128GB (Grey)
Citrus.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Doogee U11, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: планшет Doogee U11. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на планшет Doogee U11 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія