шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Dyson (тип пилососу)
роботи пилососи
роботи (зі станцією)
автомобільні пилососи
ручні (побутові)

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пилосос Dyson V12 Origin за ціною від 20635 грн.
Відео 1Фото 5

Характеристики та опис Dyson V12 Origin

Вага (кг): 2.2; Габарити (см): 123.4x25.2x25; Рівень шуму (дБ): 89; Час роботи (хв): 60; Ємність акумулятора (Агод): 2.5; Напруга батареї (В): 29.4; Комплектний акумулятор: 1 шт.; Живлення: акумулятор; Зарядна станція: настінна; гнучкий шланг; пилова: пилова; щілинна: довга щілинна; електрична турбощітка
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Потужність всмоктування130 Вт
Об'єм пилозбірника0.35 л
Регулювання потужностіна ручці
Авторегулювання потужності
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Насадки в комплекті
Функції насадокмінітурбощітка
електрична турбощітка
довга щілинна
пилова
гнучкий шланг
Док-станція
Зарядна станціянастінна
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Напруга батареї29.4 В
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2.5 Агод
Час роботи60 хв
Час зарядки4 год
Індикатор рівня заряду
Інше
Рівень шуму89 дБ
Дисплей
Габарити (ВхШхГ)123.4x25.2x25 см
Вага2.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 20 635  до 36 339 грн.
Вертикальний пилосос Dyson V12 Origin Nickel (492711-01)
Touch (Дніпро)
21 249 грн.
← купити
Dyson Пилосос Dyson V12 Origin Nickel (492711-01)
MTA.ua (Київ)
21 599 грн.
← купити
Пилосос Dyson V12 Origin Nickel (492711-01) 492711-01
GRO (Київ)
20 949 грн.
← купити
Пилосос Dyson V12 Origin Nickel (492711-01)
Babuy.com.ua (Київ)
21 899 грн.
← купити
Пилосос Dyson V12 Origin (492711-01)
Цифра (Київ)
22 159 грн.
← купити
Пилосос Dyson V12 Origin (492711-01)
Stls.store (Київ)
22 383 грн.
← купити
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dyson V12 Origin
Zaua.store (Львів)
36 336 грн.
← купити
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dyson V12 Origin Nickel (492711-01)
Easybay.com.ua (Київ)
20 691 грн.
← купити
Dyson V12 Origin Nickel (492711-01) 492711-01
Luckylink.kiev.ua (Київ)
20 733 грн.
← купити
Dyson V12 Origin Nickel (492711-01)
Mobileplanet.ua (Одеса)
20 953 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dyson V12 Origin, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Dyson V12 Origin. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Dyson V12 Origin у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія