шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити гусятниця Edenberg EB-12125 за ціною від 999 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Edenberg EB-12125

Країна походження бренду: Польща; воронка для приправ; сумісність з індукцією;яне (граніт, мармур); Антипригарне покриття: кам' Матеріал кришки: скло; Матеріал: алюміній; Розміри (см): 30x21.5x7;єм (л): 4; Об' Форма: прямокутна
Колір
Форма
прямокутна
Загальний об'єм
4 л
Розміри (ДхШхВ)
30x21.5x7 см
Матеріал
алюміній
Матеріал кришки
скло
Антипригарне покриття
кам'яне (граніт, мармур)
Додатково
сумісність з індукцією
воронка для приправ
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  900 грн.    до  1350 грн.

від 999  до 1 499 грн.
Жарівня Edenberg прямокутна 4 л з гранітним покриттям 30х21,5х7 см зі скляною кришкою (EB-12125)
Rozetka.ua (Київ)
1 025 грн.
← купити
Жаровня Edenberg EB-12125 з кришкою та гранітним покриттям 4 л 30x21,5x7,0 см Сірий (EB-12125)
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Жарівня прямокутна Edenberg EB-12125 28х20х6.5 см 3.2 л сіра
Rozetka.ua (Київ)
1 186 грн.
← купити
Жарівня-гусятниця Edenberg прямокутна 4 л з гранітним покриттям 30х21,5х7 см зі скляною кришкою (EB-12125)
Rozetka.ua (Київ)
1 045 грн.
← купити
Жарівня Edenberg EB-12125 4 л з гранітним покриттям
Rozetka.ua (Київ)
1 341 грн.
← купити
Гусенниця Edenberg з алюмінію з гранітним антипригарним покриттям та кришкою 4.0 л (EB-12125)
Rozetka.ua (Київ)
1 091 грн.
← купити
Жаровня Edenberg EB-12125 30x21,5x7 см 4 л з антипригарним покриттям кришкою та кнопкою для олії
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Жаровня з кришкою EDENBERG EB-12125 з мармуровим покриттям 4 л 30x21,5x7,0 см (EB-12125)
Rozetka.ua (Київ)
1 090 грн.
← купити
Жарівня алюмінієва з мармуровим покриттям 4 л з кришкою 30x21.5x7 см Сірий Edenberg EB-12125
Rozetka.ua (Київ)
1 103 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-12125, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гусятниця Edenberg EB-12125. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гусятниця Edenberg EB-12125 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія