шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-3916 за ціною від 4250 грн.

Характеристики та опис Edenberg EB-3916

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; воронка для приправ; використання в духовці; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 6.8; Макс. об'єм (л): 1.3; Мін. об' Макс. розмір (см): 28
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
6 шт.
Комплектація
6 каструль
6 кришок
накладки на ручки
Розмір
16 см
20 см
22 см
24 см
28 см
Об'єм
1.3 л
2.3 л
3.3 л
4.5 л
6.8 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці
воронка для приправ
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 250  до 5 665 грн.
Набір каструль Edenberg 10 предметів з мармуровим антипригарним покриттям Бежевий (EB-3916)
Rozetka.ua (Київ)
4 250 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-3916 з мармуровим антипригарним покриттям 12 предметів Білий
Rozetka.ua (Київ)
5 665 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg 10 предметів з мармуровим антипригарним покриттям Бежевий (EB-3916)
Rozetka.ua (Київ)
4 275 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg з литого алюмінію 10 предметів з кришками EB-3916
Rozetka.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-3916, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-3916. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-3916 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія