шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення1Корисне3Аксесуари
Купити електрогенератор Einhell TC-PG 35/E5 за ціною від 14499 грн.
Відео 4Фото 8

Характеристики та опис Einhell TC-PG 35/E5

Вага (кг): 42; Рівень шуму (дБ): 96; вольтметр; авторегулятор напруги (AVR); Загальна кількість розеток (шт.): 2; Охолодження двигуна: повітряне;єм паливного бака (л): 15; Об' Витрата палива (50% навантаження) (л/год): 1.4;єм двигуна (см³): 208; Об' Альтернатор: синхронний; Максимальна потужність (кВт): 2.8
Паливобензин
Вихідна напруга230 B
Номінальна потужність2.6 кВт
Максимальна потужність2.8 кВт
Альтернаторсинхронний
Двигун
Тип ДВЗ4-тактний
Об'єм двигуна208 см³
Витрата палива (50% навантаження)1.4 л/год / при 67% навантаження /
Об'єм паливного бака15 л
Індикатор рівня палива
Тип запускуручний
Охолодження двигунаповітряне
Підключення (розетки)
Загальна кількість розеток2 шт.
Розетки 230 В2 шт. на 16 А
Функції та можливості
Функціїавторегулятор напруги (AVR)
вольтметр
Інше
Колеса
Рівень захистуIP 23
Рівень шуму96 дБ
Габарити603x475x455 мм
Вага42 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 14 499  до 19 073 грн.
Генератор бензиновий Einhell TC-PG 35/E5 (4152551)
Secur.ua (Київ)
16 400 грн.
← купити
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 35/E5
Einhell-online.kiev.ua (Київ)
← купити
Генератор бензиновий Einhell TC-PG 35/E5
Tools.net.ua (Київ)
← купити
Генератор бензиновий Einhell TC-PG 35/E5 (4152551)
Leroymerlin.ua (Київ)
15 499 грн.
← купити
Генератор бензиновий Einhell TC-PG 35/E5 2.6/3.1 кВт (4152551)
Touch (Дніпро)
14 899 грн.
← купити
Einhell TC-PG 25/1/E5 Бензиновий генератор Einhell TC-PG 35/E5, 230В, 2.6 кВт (макс. 3.1кВт), ручний старт, бак 15л, 41.2кг
System-a.com.ua (Київ)
14 800 грн.
← купити
Генератор бензиновий Einhell TC-PG 35 (2.6/3.1 кВт) (4152551) Акція!
АЛЛО (Київ)
16 399 грн.
← купити
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 35/E5, 230В, 3.1кВт (4152551) 4152551
Moyo.ua (Київ)
← купити
Генератор бензиновий Einhell TC-PG 35/E5, 230В (1 фаза), 2.6/3.1кВт, ручний старт, AVR, 41.2кг (4152551)
Nkt.ua (Київ)
15 980 грн.
← купити
Einhell 4152551
Mallprix.com (Київ)
← купити
Генератор бензиновий EINHELL TC-PG 35/E5 230В 2.6/3.1кВт (4152551) 4152551
FOXTROT.UA (Київ)
15 636 грн.
← купити
Генератор бензиновий Einhell TC-PG 35/E5 (4152551) 4152551
Click.ua (Київ)
← купити
Einhell Einhell TC-PG 35/E5 4152551
Венкон (Київ)
← купити
Генератор Einhell TC-PG 35/E5, 230V (1 фаза), 2.6/3.1kW, ручний старт, AVR, 41.2кг (4152551) 4152551
Itbox.ua (Київ)
← купити
Генератор Einhell tc-pg 35/e5, 230v (1 фаза), 2.6/3.1kW, ручний старт, avr, 41.2кг (4152551)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Einhell TC-PG 35/E5 (4152551)
Tehnomart.com (Київ)
15 580 грн.
← купити
Генератор бензиновий Einhell TC-PG 35/E5, 230В, 2.6 кВт (макс. 3.1кВт), ручний старт, бак 15л, 41.2кг, 4152551 UA 4152551
Sota.store (Київ)
← купити
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 35/E5 (4152551) TC-PG 35/E5 (4152551)
Denika.ua (Харків)
← купити
Einhell TC-PG 35/E5, 230В, 2.6/3.1кВт 4152551
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Einhell TC-PG 35/E5 TC-PG35/E5
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 35/E5 (4152551) 4152551
Openshop.ua (Київ)
14 499 грн.
← купити
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 35/E5, 230В, 2.6 кВт (макс. 3.1кВт), ручний старт, бак 15л, 41.2кг 4152551
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Генератор Einhell TC-PG 35/E5, 230V (1 фаза), 2.6/3.1kW, ручний старт, AVR, 41.2кг (4152551) 4152551
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Генератор Einhell TC-PG 35/E5, 230V (1 фаза), 2.6/3.1kW, ручний старт, AVR, 41.2кг (4152551) 4152551
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Генератор бензиновый Einhell TC-PG 35/E5 (4152551)
Din-elektro-detal.com.ua (Київ)
← купити
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 35/E5 (4152551)
Axm.com.ua (Харків)
14 699 грн.
← купити
Генератор EINHELL бензиновий 1ф. TC-PG 35/E5 4152551 2.6/3.1кВт
Citrus.ua (Київ)
← купити
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 35/E5 2,6 кВт 4152551
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Einhell TC-PG 35/E5 (4152551) — Генератор бензиновий однофазний 3100 Вт 15 л 42.1 кг 4152551
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Генератор бензиновий Einhell TC-PG 35/E5, 230В (1 фаза), 2.6/3.1кВт, ручний старт, AVR, 41.2кг (4152551)
ACDC.com.ua (Київ)
← купити
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 35/E5 (4152551)
Tv-mir.com.ua (Київ)
15 958 грн.
← купити
Генератор Синхронний Einhell TC-PG 41.2кг / 1000 Вт / Бензин (4152551)
MAUDAU (Київ)
19 073 грн.
← купити
Генератор Синхронний Einhell TC-PG 41.2кг / 1000 Вт / Бензин (4152551) 4152551
Compx.ua (Київ)
← купити
Einhell TC-PG 35/E5 Бензиновий генератор Einhell TC-PG 35/E5, 230В, 2.6 кВт (макс. 3.1кВт), ручний старт, бак 15л, 41.2кг
System-a.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Einhell TC-PG 35/E5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрогенератор Einhell TC-PG 35/E5. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрогенератор Einhell TC-PG 35/E5 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія