шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Exceleram (об'єм пам'яті)
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Exceleram 42 DDR5 2x16GB [E-42-012D-32]

Конфігурації і ціни 181Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Exceleram 42 DDR5 2x16GB (E-42-012D-32) за ціною від 30653 грн.

Серия Exceleram 42 DDR5 2x16GB

Модифікації Exceleram 42 DDR5 2x16GB 7
Где купить? [E-42-012D-32]
Характеристики [E-42-012D-32]
Колір
Об'єм пам'яті
2 х 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR5
Ранг пам'яті
однорангова
Швидкість
6000 MT/s
Пропускна здатність
48000 МБ/с
Схема таймінгів
28-36-36-96
First Word Latency
9.33 нс
Робоча напруга
1.45 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
32 мм
Додатково
підтримка XMP
підтримка EXPO
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  30000 грн.    до  37000 грн.
A-Data Lancer DDR5 2...
AX5U6000C301 6G-DCLABK
від 34 913 грн.
Exceleram 42 DDR5 2x...
E-42-011D-32
від 28 877 грн.
E-42-010D-32
від 27 726 грн.
A-Data Lancer Blade ...
AX5U6000C301 6G-DTLABRBK
від 27 634 грн.
G.Skill Flare X5 DDR...
F5-6400J3239 G16GX2-FX5
від 33 351 грн.
G.Skill Trident Z5 N...
F5-6000J2836 G16GX2-TZ5NR W
від 27 721 грн.
Corsair Vengeance RG...
CMH32GX5M2B6 400Z36
від 30 570 грн.
Patriot Memory Viper...
PVER532G62C4 2KW
від 30 892 грн.
AX5U6400C321 6G-DTLABRBK
від 26 352 грн.
AX5U6000C481 6G-DTLABRBK
від 31 477 грн.
Silicon Power XPOWER...
SP032GXLWU60 CFDK
від 31 273 грн.
F5-6400J3239 G16GX2-TZ5NR W
від 28 819 грн.
F5-6000J3036 F16GX2-TZ5NR W
від 27 259 грн.
Team Group T-Force D...
FF7D532G6000 HC30DC01
від 36 773 грн.
Exceleram Aurum DDR5...
EGA50603036D -32
від 28 973 грн.
G.Skill Trident Z5 D...
F5-6400J3239 G16GX2-TZ5K
від 33 209 грн.
CMH32GX5M2B6 400C36
від 29 319 грн.
G.Skill Trident Z5 R...
F5-6000J3036 F16GX2-TZ5RK
від 31 107 грн.
F5-6000J2836 G16GX2-TR5S
від 29 594 грн.
F5-6400J3039 G16GX2-TR5S
від 36 191 грн.
F5-6000J3636 F16GX2-TZ5N
від 32 428 грн.
F5-6000J3038 F16GH2-FX5
від 29 840 грн.
Team Group T-Create ...
CTCED532G600 0HC38ADC01
від 33 933 грн.
CTCED532G600 0HC30DC01
від 29 826 грн.
CMK48GX5M2B6 400C36
від 33 119 грн.

від 30 653  до 40 788 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz 42-Series eXceleram (E-42-012D-32) E-42-012D-32
Itbox.ua (Київ)
33 201 грн.
← купити
Набір EXCELERAM DDR5 32Gb 6000MHz 42-Series (E-42-012D-32) E-42-012D-32
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
eXceleram E-42-012D-32
Mallprix.com (Київ)
32 502 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz 42-Series eXceleram (E-42-012D-32) E-42-012D-32
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пам'ять для настільних комп'ютерів Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz 42-Series (E-42-012D-32) 32 GB (2x16GB) DDR5 6000
Denika.ua (Харків)
32 708 грн.
← купити
Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz 42-Series (E-42-012D-32) E-42-012D-32
Luckylink.kiev.ua (Київ)
31 619 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz 42-Series eXceleram (E-42-012D-32) E-42-012D-32
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz 42-Series eXceleram (E-42-012D-32) E-42-012D-32
icom.net.ua (Київ)
30 653 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz 42-Series eXceleram (E-42-012D-32) E-42-012D-32
Comtrading.ua (Київ)
30 888 грн.
← купити
Оперативна пам'ять DDR5 Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz 42-Series (E-42-012D-32)
Tv-mir.com.ua (Київ)
32 909 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exceleram E-42-012D-32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Exceleram 42 DDR5 2x16GB (E-42-012D-32). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Exceleram 42 DDR5 2x16GB (E-42-012D-32) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія