шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка Fantech GO W608 за ціною від 241 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Fantech GO W608

Кабель: ; Для лівші; Кількість кнопок: 2; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1200; Технологія: оптична; Тип підключення: радіо; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо
Технологіяоптична
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1200 DPI
Кількість кнопок2
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 241  до 793 грн.
Fantech GO W608 Green
AKS.ua (Київ)
252 грн.
← купити
Миша бездротова Fantech GO W608 Wireless Green
Кібернетики (Київ)
319 грн.
← купити
Бездротова Миша Fantech GO W608 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
637 грн.
← купити
Бездротова миша Fantech GO W608, 1200DPI, 2.4G, 1xAA, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
473 грн.
← купити
Бездротова миша Fantech GO W608, 1200DPI, 2.4G, 1xAA, Зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Fantech GO W608, 1200DPI, 2.4G, 1xAA, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Бездротова миша Fantech GO W608, 1200DPI, 2.4G, 1xAA, Зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Миша FANTECH GO W608 Зелений
Rozetka.ua (Київ)
793 грн.
← купити
Бездротова Миша FANTECH GO W608 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Ігрова Миша Fantech GO W608, Green
Rozetka.ua (Київ)
451 грн.
← купити
Бездротова Ігрова Миша Fantech GO W608, Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна миша go w608 бездротова чорний колір
Rozetka.ua (Київ)
617 грн.
← купити
Wireless Миша Fantech GO W608 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Wireless Миша Fantech GO W608 Колір Зелений
Rozetka.ua (Київ)
241 грн.
← купити
Wireless Миша Fantech GO W608 Зелений
Rozetka.ua (Київ)
320 грн.
← купити
Миша Wireless Fantech W608 GO Бездротова оптична комп'ютерна 2.4G з чутливістю 1200 DPI для ПК/ноутбука Зелений
Rozetka.ua (Київ)
318 грн.
← купити
Миша Wireless Fantech W608 GO Бездротова оптична комп'ютерна 2.4G з чутливістю 1200 DPI для ПК/ноутбука Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова оптична USB Мишка Fantech GO W608 з USB адаптером на частоті 2.4GHz Green
Rozetka.ua (Київ)
441 грн.
← купити
Бездротова оптична USB Мишка Fantech GO W608 з USB адаптером на частоті 2.4GHz Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова оптична мишка Fantech GO W608 USB 2.4GHz Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Fantech GO W608 зелена 1200DPI USB адаптер компактна ергономічна 50г
Rozetka.ua (Київ)
436 грн.
← купити
Бездротова миша Fantech GO W608 1200DPI USB адаптер 2.4GHz чорний ABS пластик для дому та офісу
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Миша FANTECH GO W608 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Бездротова Миша FANTECH GO W608 Зелений
Rozetka.ua (Київ)
540 грн.
← купити
Бездротова миша Fantech GO W608, 1200DPI, 2.4G, 1xAA, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
477 грн.
← купити
Бездротова миша Fantech GO W608, 1200DPI, 2.4G, 1xAA, Зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fantech GO W608, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Fantech GO W608. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Fantech GO W608 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія