шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка Rapoo M10 Plus за ціною від 382 грн.
Відео 4

Характеристики та опис Rapoo M10 Plus

Кабель: ; Для лівші; Кількість кнопок: 2; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1000; Технологія: оптична; Тип підключення: радіо; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо
Технологіяоптична
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1000 DPI
Кількість кнопок2
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  350 грн.    до  475 грн.

від 382  до 499 грн.
Миша RAPOO M10 plus wireless black
FOXTROT.UA (Київ)
399 грн.
← купити
Мишка Rapoo M10 Plus Black
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мишка Rapoo M10 Plus Black
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Rapoo M10 Plus Wireless Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Миша Rapoo M10 Plus Wireless Blue (M10 plus blue) M10 plus blue
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мышь RAPOO M10 Plus Wireless Optical Mouse black (17298)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
382 грн.
← купити
Миша RAPOO M10 Plus Wireless Optical Mouse black (17298)
MAUDAU (Київ)
451 грн.
← купити
Миша Rapoo M10 Plus Blue (6940056173010) [113041]
Rozetka.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Миша бездротова Rapoo M10 Plus Wireless Blue
Кібернетики (Київ)
← купити
Миша Rapoo M10 Plus Black (M10 plus)
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Rapoo M10 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Rapoo M10 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Rapoo M10 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія