шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни62Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити ваги FIRST Austria FA-8015-2 за ціною від 485 грн.

Характеристики та опис FIRST Austria FA-8015-2

Вимірювання показників: Матеріал платформи / чаші: скло; автовимикання; автоввімкнення; Ціна поділки (г): 100; Максимальне навантаження (кг): 150; Механізм: електронний; Тип ваг: підлогові
Колір
Тип ваг
підлогові
Механізм
електронний
Максимальна вага вимірювань
150 кг
Ціна поділки
100 г
Функції
автоматичне ввімкнення
автоматичне вимкнення
Матеріал платформи / чаші
скло / 6 мм /
Додаткові функції і можливості ваг FIRST Austria FA-8015-2:
• Індикатор перевантаження
• Індикатор заміни батареї
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Информация на официальном сайте
ІншеFirst FA-8015-2
від 485  до 877 грн.
Ваги підлогові First Austria FA-8015-2-GR
Citrus.ua (Київ)
634 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2 Grey
Цифра (Київ)
510 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2 Grey
Stls.store (Київ)
515 грн.
← купити
First FA-8015-2-GR
Mallprix.com (Київ)
509 грн.
← купити
Ваги підлогові FIRST FA-8015-2-GR
FOXTROT.UA (Київ)
585 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2-GR
Click.ua (Київ)
← купити
Підлогові ваги FIRST FA-8015-2 Blue
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Вага підлогова FIRST FA-8015-2-BL
Euro-technika.com.ua (Львів)
528 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2-BL
Brain.com.ua (Київ)
567 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2-BL
Itbox.ua (Київ)
← купити
Підлогові ваги First FA-8015-2-BL
Zhuk.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Ваги для підлоги First FA-8015-2-GR
Foroom.com.ua (Київ)
506 грн.
← купити
First FA-8015-2 Blue FA-8015-2Blue
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові First (FA-8015-2-GR)
MAUDAU (Київ)
595 грн.
← купити
First Ваги підлогові First FA-8015-2-GR
MTA.ua (Київ)
539 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2-GR
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
629 грн.
← купити
Ваги підлогові First Austria FA-8015-2-BL
Rozetka.ua (Київ)
569 грн.
← купити
Ваги підлогові First Austria FA-8015-2-BL
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2 Blue
Цифра (Київ)
521 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2 Blue
Stls.store (Київ)
526 грн.
← купити
First FA-8015-2-BL
Mallprix.com (Київ)
← купити
Ваги підлогові FIRST 8015-2-BL
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Підлогові ваги FIRST FA 8015-2 GR
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Вага підлогова FIRST FA-8015-2-GR
Euro-technika.com.ua (Львів)
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2-GR
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2-GR
Itbox.ua (Київ)
← купити
Підлогові ваги First FA-8015-2 Grey
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові електронні First FA-8015-2-BL
Foroom.com.ua (Київ)
518 грн.
← купити
First FA-8015-2 Grey FA-8015-2Grey
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2 BL
Click.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Ваги підлогові First (FA-8015-2 BL)
MAUDAU (Київ)
599 грн.
← купити
First Ваги підлогові First FA-8015-2 BL Blue
MTA.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2 BL
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
639 грн.
← купити
Ваги напольні FIRST FA-8015-2-BL TU-FA-8015-2-BL
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
615 грн.
← купити
Ваги напольні FIRST FA-8015-2-GR TU-FA-8015-2-GR
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Ваги підлогові FIRST FA-8015-2 Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2-GR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2 BL
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги для підлоги First FA-8015-2-BL
Rozetka.ua (Київ)
742 грн.
← купити
Ваги для підлоги FIRST FA-8015-2-GR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги для підлоги First FA-8015-2-BL 324023
Rozetka.ua (Київ)
863 грн.
← купити
Ваги для підлоги FIRST FA-8015-2-GR 324027
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги для підлоги First FA-8015-2-GR 150 кг світло-сірі
Rozetka.ua (Київ)
753 грн.
← купити
Ваги для підлоги First FA-8015-2-BL 150 кг блакитні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2-GR
Rozetka.ua (Київ)
794 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2-BL
Rozetka.ua (Київ)
783 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2-GR
Rozetka.ua (Київ)
650 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2 BL
Rozetka.ua (Київ)
663 грн.
← купити
Ваги для підлоги First FA-8015-2-BL
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги для підлоги First FA-8015-2-GR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги напольні FIRST FA-8015-2-BL
Rozetka.ua (Київ)
750 грн.
← купити
Ваги напольні FIRST FA-8015-2-GR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2-BL
Rozetka.ua (Київ)
602 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2-GR
Rozetka.ua (Київ)
590 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2-BL
Rozetka.ua (Київ)
864 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2-GR
Rozetka.ua (Київ)
877 грн.
← купити
Ваги для підлоги First fa-8015-2-gr
Rozetka.ua (Київ)
717 грн.
← купити
Ваги для підлоги First fa-8015-2 bl
Rozetka.ua (Київ)
732 грн.
← купити
Ваги підлогові FIRST FA-8015-2-BL
Rozetka.ua (Київ)
485 грн.
← купити
Ваги підлогові FIRST FA-8015-2-GR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги для підлоги First FA-8015-2 BL
Rozetka.ua (Київ)
610 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8015-2-GR
Rozetka.ua (Київ)
596 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати FIRST Austria FA-8015-2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ваги FIRST Austria FA-8015-2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ваги FIRST Austria FA-8015-2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія