шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити ваги FIRST Austria FA-8020 за ціною від 369 грн.
Фото 3

Характеристики та опис FIRST Austria FA-8020

Вимірювання показників: Матеріал платформи / чаші: гума; Ціна поділки (г): 1000; Максимальне навантаження (кг): 130; Механізм: механічний; Тип ваг: підлогові
Колір
Тип ваг
підлогові
Механізм
механічний
Максимальна вага вимірювань
130 кг
Ціна поділки
1000 г
Матеріал платформи / чаші
гума
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  350 грн.    до  600 грн.

Ссылка на официальный источник
ІншеFirst FA-8020 на сайте производителя
від 369  до 722 грн.
Ваги підлогові First Austria FA-8020-BU
Citrus.ua (Київ)
468 грн.
← купити
First FA-8020-GR
Mallprix.com (Київ)
402 грн.
← купити
Ваги підлогові FIRST FA-8020-GR
FOXTROT.UA (Київ)
465 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-BU
Click.ua (Київ)
455 грн.
← купити
Підлогові ваги FIRST FA 8020 BU
ТЕХНОточка (Київ)
419 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-BU
Zhuk.ua (Київ)
440 грн.
← купити
Ваги підлогові механічні First FA-8020-GR
Tv-mir.com.ua (Київ)
571 грн.
← купити
First FA-8020-BU
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ваги напольні FIRST FA-8020-GR
Foroom.com.ua (Київ)
412 грн.
← купити
First Ваги підлогові FIRST FA-8020-BU
MTA.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Ваги механічні підлогові First FA-8020-BU NW63447
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
541 грн.
← купити
Ваги підлогові First Austria FA-8020-BU
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові First Austria FA-8020-GR
Citrus.ua (Київ)
← купити
First FA-8020-BU
Mallprix.com (Київ)
421 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-GR
Click.ua (Київ)
← купити
Підлогові ваги FIRST FA 8020 GR
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-GR
Zhuk.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Ваги підлогові механічні First FA-8020-BU
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
First Ваги підлогові First FA-8020-GR
MTA.ua (Київ)
439 грн.
← купити
Ваги механічні підлогові First FA-8020-GR NW63479
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Ваги підлогові First мех. FA-8020-GR PG-FA8020GR
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
592 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-BU
Rozetka.ua (Київ)
560 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-GR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-GR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-BU
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги для підлоги First FA-8020-GR 130 кг сірі
Rozetka.ua (Київ)
555 грн.
← купити
Ваги для підлоги First FA-8020-BU 130 кг сині
Rozetka.ua (Київ)
553 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-BU
Rozetka.ua (Київ)
544 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-GR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги механічні підлогові First FA-8020-GR
Rozetka.ua (Київ)
660 грн.
← купити
Ваги механічні підлогові First FA-8020-BU
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові First мех. FA-8020-GR
Rozetka.ua (Київ)
722 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-GR
Rozetka.ua (Київ)
567 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-BU
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-GR
Rozetka.ua (Київ)
498 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8020 BU
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-BU
Rozetka.ua (Київ)
556 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-GR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги для підлоги First fa-8020-bu
Rozetka.ua (Київ)
593 грн.
← купити
Ваги для підлоги First fa-8020-gr
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-BU
Rozetka.ua (Київ)
546 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-GR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові FIRST FA-8020-WI
Rozetka.ua (Київ)
395 грн.
← купити
Ваги підлогові FIRST FA-8020-GR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові FIRST FA-8020-BU
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-BU
Rozetka.ua (Київ)
491 грн.
← купити
Ваги підлогові First FA-8020-GR
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати FIRST Austria FA-8020, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ваги FIRST Austria FA-8020. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ваги FIRST Austria FA-8020 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія