шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Fissman Fiore 4462 за ціною від 1305 грн.

Характеристики та опис Fissman Fiore 4462

Країна походження бренду: Данія; Ручки: бакелітові; Матеріал кришки: скло; Матеріал: алюміній; отвір для пари; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам' Глибина (см): 9;єм (л): 1.7; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 16; Тип: ківш
Тип
ківш
Розмір
16 см
Об'єм
1.7 л
Глибина
9 см
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
Матеріал
алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Данія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1200 грн.    до  1600 грн.

від 1 305  до 1 619 грн.
Fissman AL-4462.16
Stls.store (Київ)
1 403 грн.
← купити
Ковш с крышкой Fissman Fiore 1,7 л 4462
Fissman-ua.com (Київ)
1 305 грн.
← купити
Ківш антипригарний Fissman Fiore 1.7 л (FS 4462) 004462
Volod.in.ua (Київ)
← купити
Ківш Fissman Fiore з кришкою 16х9см/1.7 л (AL-4462.16)
Rozetka.ua (Київ)
1 619 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fissman Fiore 4462, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Fissman Fiore 4462. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Fissman Fiore 4462 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія