шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло GamePro RS115

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло GamePro RS115 за ціною від 15349 грн.
Фото 7

Характеристики та опис GamePro RS115

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Глибина сидіння; Нахил спинки; Підставка для ніг; Вага (кг): 31; Макс. вага користувача (кг): 100; Призначення: кокпіт
Колір
Призначеннякокпіт
Макс. вага користувача100 кг
Розміри і вага
Вага31 кг
Конструкція
Підставка для ніг
Регулювання
Нахил спинки+
Глибина сидіння
Матеріал
Матеріал сидінняшкірозамінник
Матеріал спинкишкірозамінник
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14000 грн.    до  21000 грн.

від 15 349  до 23 759 грн.
Крісло ігрове кокпіт GamePro RS115
Mexter.com.ua (Київ)
16 199 грн.
← купити
Крісло для геймерів кокпіт Gamepro RS115 Black
Artline.ua (Київ)
17 999 грн.
← купити
Кокпіт GAMEPRO Black (RS115) RS115
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Крісло ігрове GamePro RS115 з кокпітом кріплення для керма та педалей Black (RS115)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло кокпіт Gamepro (RS115)
Stls.store (Київ)
← купити
GamePro RS115
Mallprix.com (Київ)
15 760 грн.
← купити
Крісло геймерське Кокпіт GamePro RS115 (UA)
Jabko.ua (Львів)
19 999 грн.
← купити
Крісло ігрове GamePro кокпіт (RS115)
MAUDAU (Київ)
18 359 грн.
← купити
Кресло геймерское кокпит Gamepro RS115 Black с креплением для руля, педалей, коробки передач и монитора
Vincom.com.ua (Київ)
15 600 грн.
← купити
GamePro RS115 Black RS115Black
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GamePro RS115, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло GamePro RS115. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло GamePro RS115 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія