шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло GamePro RS400B

Ціни40Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло GamePro RS400B за ціною від 5479 грн.
Фото 7

Характеристики та опис GamePro RS400B

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Підставка для ніг; Основа: полози; Вага (кг): 10; Макс. вага користувача (кг): 120; Призначення: кокпіт
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Призначеннякокпіт
Макс. вага користувача120 кг
Розміри і вага
Вага10 кг
Конструкція
Основаполози
Підставка для ніг
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкитканина
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
За такі гроші нормальне початкове рішення.
6 травня 2026, 00:29 #
Переваги:Ціна-якість

Недоліки:"Ніжки", кріплення педального блоку до самого крісла, кріплення площадки під кермо до труб та й сама жорсткість конструкції в цьому місці — не вистачає трикутника (ще однієї трубки між вигином).

Коментар:В принципі нормальне крісло, самі трубки з яких воно зроблено доволі жорсткі. І сама конструкція теж за винятком описаних нижче недоліків. На ньому непогано прописалась Moza R3. У крісла три нюанси, два з яких вирішуються дуже просто(з третім ще не придумав), думаю це у всіх подібних крісел — те як прикріплено педальний блок, недостанок жорсткості місця під руль і "ніжки". Для руля невистачає розпірки щоб було не одна труба, а трикутник, а сама площадка прикріплена до трубки пластиком і має значний люфт і саму трубки в цьому місці теж. А от з педальним блоком простіше, я зняв всі заводські "ніжки" і з крісла теж і намотав на трубки антскрип(думаю і тканинна ізострічка теж підійде), воно і стабільніше стоїть тепер, а педалі банально стягнув до крісла пластиковими стяжками, при чому функціонал збережено, їх так само можна підіймати вверх і спирати на крісло, щоб займали менше місця. Тепер педалі зафіксовані повністю і не їздять по полу і не гойдаються в сторонияк на тих рідних "ніжках", в такому випадку ця проблема повністю вирішена.

Автор:Олександр Спринчук  пользуюсь GamePro RS400B кілька місяців

від 5 479  до 7 875 грн.
Кокпіт Gamepro RS400B Black
Artline.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Кокпіт GAMEPRO Black (RS400B) RS400B
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Крісло ігрове GamePro з кріпленням для керма, педалей та коробки передач Black (RS400B) RS400B
Itbox.ua (Київ)
← купити
Кокпіт GamePro RS400B
Touch (Дніпро)
5 649 грн.
← купити
Ігрове крісло Кокпіт GamePro (RS400B)
Stls.store (Київ)
5 669 грн.
← купити
Крісло ігрове GamePro з кріпленням для керма, педалей та коробки передач Black (RS400B) RS400B
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло кокпіт GamePro RS400 Black RS400B
Telemart.ua (Київ)
← купити
Крісло-кокпіт із кріпленням для керма, педалей та коробки передач GamePro RS400B Black
Click.ua (Київ)
← купити
Кресло-Кокпит Gamepro RS400B Black
Vincom.com.ua (Київ)
5 700 грн.
← купити
Ігрове крісло кокпі GamePro RS400B
Denika.ua (Харків)
← купити
Ігрове крісло Кокпіт GamePro RS400B (RS400B)
Техно Їжак (Київ)
5 999 грн.
← купити
Геймерське крісло кокпіт GamePro RS400B Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Кокпіт Gamepro RS400B Black
Comtrading.ua (Київ)
5 646 грн.
← купити
Ігрове крісло кокпіт GamePro RS400B
ШО (Київ)
5 819 грн.
← купити
Геймерське крісло з кокпітом GamePro RS400B Black, з кріпленням для керма, педалей, КПП Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Крісло-кокпіт із кріпленням для керма, педалей та коробки передач GamePro RS400B Black
icom.net.ua (Київ)
6 070 грн.
← купити
Кокпіт з кріпленням для керма, педалей та коробки передач Gamepro RS400B Black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Крісло GamePro RS400B Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ігрове крісло кокпіт GamePro rs400b
Tviy-Dim.com (Київ)
6 008 грн.
← купити
Gamepro RS400B
Tehnomart.com (Київ)
5 607 грн.
← купити
Крісло-кокпіт із кріпленням для керма, педалей та коробки передач GamePro RS400B Black UA
Sota.store (Київ)
← купити
Ігрове крісло кокпіт GamePro RS400B
Gamehub.com.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
GamePro RS400B Black RS400BBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло кокпіт GamePro RS400B
Mobicase.net (Київ)
5 479 грн.
← купити
Ігрове крісло GamePro RS400B (RS400B)
MAUDAU (Київ)
6 821 грн.
← купити
GamePro RS400B Крісло геймерське RS400B
Kvshop.com.ua (Київ)
6 277 грн.
← купити
Крісло-кокпіт із кріпленням для керма, педалей та коробки передач GamePro RS400B Black
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 993 грн.
← купити
Ігрове крісло GamePro RS400B (RS400B)
Compx.ua (Київ)
← купити
Кокпіт GamePro з кріпленням для керма, педалей та коробки передач Black (RS400B )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло-кокпіт із кріпленням для керма, педалей та коробки передач GamePro RS400B Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло кокпіт GamePro RS400B
Rozetka.ua (Київ)
7 875 грн.
← купити
Крісло-кокпіт із кріпленням для керма, педалей і коробки передач GamePro RS400B Black ( 27501 )
Rozetka.ua (Київ)
7 811 грн.
← купити
Кокпіт GamePro RS400B [163688]
Rozetka.ua (Київ)
6 949 грн.
← купити
Крісло-кокпіт із кріпленням для керма, педалей та коробки передач GamePro RS400B Black
Rozetka.ua (Київ)
7 307 грн.
← купити
Ігрове крісло кокпит GamePro rs400b
Rozetka.ua (Київ)
7 410 грн.
← купити
Крісло-кокпіт із кріпленням для керма, педалей та коробки передач GamePro RS400B Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло-кокпіт із кріпленням для керма, педалей і коробки передач GamePro RS400B Black ( 15058 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло GamePro RS400B (RS400B)
Rozetka.ua (Київ)
7 738 грн.
← купити
Ігрове крісло Кокпіт GamePro RS400B
Rozetka.ua (Київ)
7 407 грн.
← купити
Ігрове крісло кокпіт GamePro RS400B, Black
Rozetka.ua (Київ)
7 433 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GamePro RS400B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло GamePro RS400B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло GamePro RS400B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія