шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Garmin (серія)
Swim (для плавання)
Інші

Ціни80Опис Відгуки  Обговорення  Корисне12Аксесуари
Купити смарт годинник Garmin Forerunner 165 за ціною від 10083 грн.
Відео 12Фото 14

Характеристики та опис Garmin Forerunner 165

Вага (г): 39; Розміри (мм): 43x43x11.6; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM); Ширина ремінця (мм): 20; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Зарядка пристрою: фірмовий конектор; акселерометр; Система оплати: безконтактна оплата Garmin Pay; NFC; Захист циферблата: скло; Датчик освітлення; Дисплей ("): 1.2
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
ведення по GPS-треку
компас
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Датчик освітлення
NFC
безконтактна оплата Garmin Pay
акселерометр
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
43x43x11.6 мм
Вага
39 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11500 грн.    до  15000 грн.

від 10 083  до 28 999 грн.
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 туманно-сірий/білий камінь 010-02863-21
Garminy.com.ua (Київ)
13 464 грн.
← купити
Garmin Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray - Смарт-годинник для бігу
Garmin-online.com.ua (Київ)
13 463 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21/A1)
Justbuy.com.ua (Київ)
13 179 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 GPS Mist Grey/Whitestone (010-02863-21) 010-02863-21
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Grey/Whitestone (010-02863-21) 010-02863-21
Click.ua (Київ)
13 465 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Grey/Whitestone (010-02863-21)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Garmin Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray Whitestone (010-02863-21)
MTA.ua (Київ)
28 999 грн.
← купити
Смарт-годинник GARMIN Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21) 010-02863-21
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165, GPS, Black/Slate Grey, GPS (010-02863-20)
Babuy.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165, GPS, Mist Grey/Whitestone, GPS (010-02863-21) 010-02863-21
Itbox.ua (Київ)
← купити
Garmin Forerunner 165 (Mist Gray/Whitestone) 010-02863-21
Jabko.ua (Львів)
12 849 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20/A0/AC) 010-02863-20
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
11 230 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165, GPS, Mist Grey/Whitestone, GPS (010-02863-21) 010-02863-21
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21/A1/AD)
Redprice.sale (Львів)
12 198 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20) Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20)
Denika.ua (Харків)
12 182 грн.
← купити
Спортивний годинник Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20)
Техно Їжак (Київ)
15 299 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21/A1)
Easybay.com.ua (Київ)
12 921 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20/A0/AC)
Semtech.com.ua (Луцьк)
12 351 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21)
Smartmag.biz.ua (Львів)
13 113 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21) 010-02863-21
Sota.store (Київ)
14 175 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 з білим силіконовим ремінцем 010-02863-21
Garmin-official.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 (010-02863-20) Black-Slate Gray 010-02863-20
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Garmin Forerunner 165 GPS Mist Grey/Whitestone (010-02863-21) Forerunner165GPSMistGrey/Whitestone(010-02863-21)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21) 010-02863-21
Skay.ua (Одеса)
← купити
Garmin Forerunner 165 Чорний Сірий 010-02863-20
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
12 065 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165, GPS, Mist Grey/Whitestone, GPS (010-02863-21) 010-02863-21
icom.net.ua (Київ)
12 557 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20)
Q-techno.com.ua (Київ)
10 816 грн.
← купити
Чорний смарт-годинник Garmin Forerunner 165 43 мм з GPS TZEGFORUN165BK
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
12 670 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165, чорний/сланцево-сірий силіконовий ремінець 010-02863-20
Garminn.com.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21) 010-02863-21
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20)
Tv-mir.com.ua (Київ)
11 804 грн.
← купити
Garmin Forerunner 165 - Black/Slate Gray 010-02863-20
Garminua.org (Київ)
11 552 грн.
← купити
Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20) 010-02863-20
Game-shop.com.ua (Київ)
12 599 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 з білим силіконовим ремінцем
MAUDAU (Київ)
13 289 грн.
← купити
Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20) 010-02863-20
Kvshop.com.ua (Київ)
12 177 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 з білим силіконовим ремінцем A-010-02863-21
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
12 536 грн.
← купити
Спортивний годинник Garmin Forerunner 165 GPS Mist Grey/Whitestone (010-02863-21)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Garmin Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone - Смарт-годинник для бігу
Garmin-online.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21/A1/AD)
Justbuy.com.ua (Київ)
13 659 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20/A0/AC)
Justbuy.com.ua (Київ)
11 179 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 GPS Black/Slate Grey (010-02863-20) 010-02863-20
Moyo.ua (Київ)
← купити
Часы Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone 010-02863-21
Garmin-shop.com.ua (Київ)
← купити
Garmin Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Black Slate Gray (010-02863-20)
MTA.ua (Київ)
15 499 грн.
← купити
Смарт-годинник GARMIN Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20) 010-02863-20
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21/A1/AD)
Tomdom.in.ua (Львів)
12 204 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21/A1/AD)
Saren.com.ua (Львів)
12 205 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20/A0/AC)
Redprice.sale (Львів)
12 348 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20/A0/AC)
Timesport.com.ua (Львів)
12 345 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21/A1/AD)
Timesport.com.ua (Львів)
12 195 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20/A0/AC)
Tomdom.in.ua (Львів)
12 354 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21/A1/AD)
Semtech.com.ua (Луцьк)
12 201 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
13 392 грн.
← купити
GARMIN Forerunner 165 Темно-сірий/Білий камінь [010-02863-21]
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
12 011 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20)
Smartmag.biz.ua (Львів)
10 083 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 з чорним силіконовим ремінцем 010-02863-20
Garmin-official.com.ua (Київ)
← купити
Garmin Forerunner 165 світло-сірий 010-02863-21
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
14 053 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165, силіконовий ремінець кольору туманно-сірий/білий камінь 010-02863-21
Garminn.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20/A0/AC)
Saren.com.ua (Львів)
12 477 грн.
← купити
Garmin Forerunner 165 GPS Black/Slate Grey (010-02863-20) Forerunner165GPSBlack/SlateGrey(010-02863-20)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21)
Tv-mir.com.ua (Київ)
13 107 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165, GPS, Mist Grey/Whitestone, GPS (010-02863-21)
Q-techno.com.ua (Київ)
13 345 грн.
← купити
Спортивний годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21)
Техно Їжак (Київ)
10 399 грн.
← купити
Смарт-часы Garmin Forerunner 165 Mist Grey/Whitestone (010-02863-21) 010-02863-21
Game-shop.com.ua (Київ)
13 499 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 43 мм із GPS сірого кольору TZEGFORUN165GR
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone 010-02863-21/A1
MAUDAU (Київ)
13 950 грн.
← купити
Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21) фр-072574
Kvshop.com.ua (Київ)
13 577 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Grey/Whitestone (010-02863-21)
Rozetka.ua (Київ)
16 799 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20)
Rozetka.ua (Київ)
16 199 грн.
← купити
GPS смарт-годинник GARMIN Forerunner 165, GPS, Mist Grey/Whitestone
Rozetka.ua (Київ)
16 426 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20)
Rozetka.ua (Київ)
17 199 грн.
← купити
Спортивний годинник GARMIN Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone
Rozetka.ua (Київ)
17 599 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165, GPS, Mist Grey/Whitestone, GPS (010-02863-21)
Rozetka.ua (Київ)
16 267 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21/A1)
Rozetka.ua (Київ)
14 419 грн.
← купити
Смарт-часи Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20)
Rozetka.ua (Київ)
18 179 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165, GPS, Mist Grey/Whitestone, GPS (010-02863-21)
Rozetka.ua (Київ)
16 220 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21/A1)
Rozetka.ua (Київ)
17 176 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165, туманно-сірий силіконовий ремінець
Rozetka.ua (Київ)
13 454 грн.
← купити
Смарт-часи Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20/A0/AC)
Rozetka.ua (Київ)
17 590 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Black/Slate Gray (010-02863-20/A0/AC)
Rozetka.ua (Київ)
16 088 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 165 Mist Gray/Whitestone (010-02863-21/A1/AD)
Rozetka.ua (Київ)
15 738 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Garmin Forerunner 165, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Garmin Forerunner 165. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Garmin Forerunner 165 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія