шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Garmin (серія)
Swim (для плавання)
Інші

Ціни128Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити смарт годинник Garmin Forerunner 55 за ціною від 5699 грн.
Відео 41Фото 17

Характеристики та опис Garmin Forerunner 55

Вага (г): 37; Розміри (мм): 42x42x12; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM);ястя (мм): 126 – 203; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 20; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Зарядка пристрою: фірмовий конектор; акселерометр; Дисплей ("): 1.04; Тип матриці: transflective; Тип: кольоровий
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
акселерометр
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
42x42x12 мм
Вага
37 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6000 грн.    до  9000 грн.

Garmin Forerunner 55 Review - Top Tips & Comparison to FR 45
Garmin Forerunner 55 review | TechRadar
Garmin Forerunner 55 review: A dream come true for most runners ...
від 5 699  до 13 020 грн.
Смарт-годинник Garmin Forerunner 55 Black (010-02562-00/10)
Justbuy.com.ua (Київ)
6 819 грн.
← купити
Garmin Смарт-годинник Garmin Forerunner 55 Black (010-02562-10)
MTA.ua (Київ)
7 299 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 55 Aqua (010-02562-12/02) 010-02562-12/02
Openshop.ua (Київ)
5 936 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 55 Aqua (010-02562-12)
Stls.store (Київ)
6 888 грн.
← купити
Garmin Forerunner 55 Black (010-02562-00/10)
Megadom.net (Дніпро)
6 899 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 55 Aqua (010-02562-12)
Цифра (Київ)
6 762 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 55 Black (010-02562-00/10) 010-02562-00/10
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 55 White (010-02562-11)
Tendo.com.ua (Київ)
6 620 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 55 Black (010-02562-00/10)
Redprice.sale (Львів)
7 865 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 55 Black (010-02562-00/10) Forerunner 55 Black (010-02562-00/10)
Denika.ua (Харків)
7 331 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Garmin Forerunner 55, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Garmin Forerunner 55. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Garmin Forerunner 55 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія