шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити фен Gemei GM-2995 за ціною від 335 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Gemei GM-2995

Температурні режими: 4; Потужність (Вт): 35; Тип пристрою: випрямляч
Колір
Тип пристрою
випрямляч
Потужність
35 Вт
Температурні режими
4 / 160 – 220 °C /
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Насадки і комплектація
випрямляч
Довжина кабелю
1.7 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 335  до 928 грн.
Професійна керамічна праска - випрямляч Gemei GM-2995 для випрямлення волосся Щипці - стайлер
MAUDAU (Київ)
474 грн.
← купити
Праска гофре 45 Вт з турмаліновим покриттям Geemy GM-2995W та швидким нагріванням за 60 секунд від мережі для прикореневого
Rozetka.ua (Київ)
440 грн.
← купити
Плойка для волосся з турмаліновим покриттям праска випрямляч 45 Вт Geemy GM 2995W
MAUDAU (Київ)
335 грн.
← купити
Плойка гофре Geemy GM 2995W з турмаліновим покриттям (14227)
Rozetka.ua (Київ)
446 грн.
← купити
Щипці для волосся 45 Вт Gemei Gm-2995 (ICL44)
Rozetka.ua (Київ)
463 грн.
← купити
Гофре Gemei Gm 2995 В для волосся (2995GMGFR) ICL44
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Плойка-гофре для волосся ProGemei Gm 2995 Tyme Iron
Rozetka.ua (Київ)
650 грн.
← купити
Плойка гофре Geemy GM 2995W
Rozetka.ua (Київ)
928 грн.
← купити
Плойка для завивки для вирівнювання волосся Geemy Gm-2995W Black
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Плойка-випрямляч для волосся ProGemei GM-2995 Праска з керамічним покриттям
Rozetka.ua (Київ)
410 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gemei GM-2995, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Gemei GM-2995. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Gemei GM-2995 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія