шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 14Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити рушникосушарка  за ціною від 5900 грн.
Фото 4

Серия Genesis Aqua Graff

Модифікації Genesis Aqua Graff 1
Где купить? [Graff 500x1400]
Характеристики [Graff 500x1400]
Колір
Тип
комбі (вода та електрика)
Дизайн
дизайнерський
Максимальна робоча t
65 °C
Підключення
нижнє (вертикальне)
Міжосьова відстань
250 мм
Робочий тиск
12 бар
Кількість перемичок
6 шт.
Матеріал корпуса
сталь / нержавіюча AISI 304 /
Покриття
білий, чорний, сірий
Країна походження бренду
Україна
Гарантія виробника
5 років
Габарити (ШхВхГ)
500х1400 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11500 грн.    до  17500 грн.

від 5 900  до 17 088 грн.
Genesis Aqua Genesis Aqua Graff 1400x500 (GA-105001) 105001
Венкон (Київ)
14 329 грн.
← купити
Рушникосушка водяна Genesis Aqua Graff 1400x50 105001
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Сушка для рушників Genesis-Aqua Graf 1400x500 білий (1.5, 1400, 45, 500, 65) 71094
Modernsys.com.ua (Київ)
13 080 грн.
← купити
Полотенцесушитель Genesis Aqua "Graf" 500*1400
Mhata.com.ua (Харків)
15 500 грн.
← купити
Водяна рушникосушарка GENESIS AQUA GRAFF 1400x500 (GA-105001)
Wellgood.com.ua (Київ)
5 900 грн.
← купити
Сушка для рушників Graff Водяний 1400x50
Rozetka.ua (Київ)
14 490 грн.
← купити
Genesis Aqua Genesis Aqua Graff 1400x500 (GA-105004) 105004
Венкон (Київ)
16 554 грн.
← купити
Електрична рушникосушка Genesis Aqua Graff 1400x50 105004G
Teploradost.com.ua (Київ)
15 810 грн.
← купити
Рушникосушка водяна Genesis Aqua Graff 1400x50 105001
Teploradost.com.ua (Київ)
17 088 грн.
← купити
Сушка для рушників Genesis-Aqua Graf 1400x500 графіт (1.5, 1400, 45, 500, 65) 71095
Modernsys.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Genesis Aqua Graff 500x1400, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рушникосушарка . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рушникосушарка у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія