шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити смарт годинник Gravity GT1 за ціною від 1816 грн.
Фото 24

Характеристики та опис Gravity GT1

Розміри (мм): 45.5x45.5x10; Ступінь захисту: IP67; Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 220; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: Goodrix GR5515; Дисплей ("): 1.28; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Розміри (без ремінця)
45.5x45.5x10 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 816  до 2 784 грн.
Смарт-годинник Gravity Asperia GT1-6 Cream
Tomdom.in.ua (Львів)
1 822 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT1-2 Pro Black/Orange
Tomdom.in.ua (Львів)
2 234 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT1-3 Pro Black/Red
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Gravity GT1-4 Pro Black/White
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Gravity GT1-5 Pro Black/Pink
Tomdom.in.ua (Львів)
2 784 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT1-6 Pro Pink/White
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Gravity GT1-7 Pro Pink/Blue
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Gravity Asperia GT1-6 Cream
Zaua.store (Львів)
1 816 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT1-2 Pro Black/Orange
Zaua.store (Львів)
2 228 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT1-3 Pro Black/Red
Zaua.store (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gravity GT1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Gravity GT1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Gravity GT1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія