шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Gravity GT20 за ціною від 2778 грн.
Фото 22

Характеристики та опис Gravity GT20

Розміри (мм): 46x46; Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 360; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: Realtek 8763EWE; Захист циферблата: скло; Дисплей ("): 1.43; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Розміри (без ремінця)
46x46 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 778  до 2 910 грн.
Смарт-годинник Gravity GT20-1 Black
Zaua.store (Львів)
2 904 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT20-2 Silver
Zaua.store (Львів)
2 893 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT20-1 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
2 910 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT20-2 Silver
Tomdom.in.ua (Львів)
2 899 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT20-5 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Gravity GT20-5 Black
Zaua.store (Львів)
← купити
Смарт-годинник Gravity GT20-3 Black/Orange
Tomdom.in.ua (Львів)
2 784 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT20-4 Silver
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Gravity GT20-6 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Gravity GT20-3 Black/Orange
Zaua.store (Львів)
2 778 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gravity GT20, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Gravity GT20. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Gravity GT20 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія