шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити намет Green Camp 1503 за ціною від 1906 грн.

Характеристики та опис Green Camp 1503

Зовнішні розміри (см): 210x150x130; внутрішні кишені; Додатково: москітна сітка; Водонепроникність дна (мм вод. ст): 2500; Матеріал дна: поліестер; Водонепроникність тенту (мм вод. ст): 2500; Матеріал тенту: поліестер; Входів у спальню (шт): 1; Форма корпуса: напівсфера; Сезонність: літо; Кількість місць: 2
Колір
Призначення
трекінговий
Кількість місць
2
Сезонність
літо
Форма корпуса
напівсфера
Матеріал тенту
поліестер / 190T PU /
Матеріал дна
поліестер / 210D PU /
Зовнішні розміри
210x150x130 см
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 906  до 2 964 грн.
Намет 2-х місний Green Camp 1503
Maximys.com.ua (Харків)
1 906 грн.
← купити
Двомісний намет Green Camp GC1503
Rozetka.ua (Київ)
2 964 грн.
← купити
Намет 2х-місний туристичний GreenCamp 1503
Rozetka.ua (Київ)
2 150 грн.
← купити
Намет 2-х місний туристичний Green Camp GC1503
Rozetka.ua (Київ)
2 841 грн.
← купити
Намет 2-місний туристичний GreenCamp GC1503, кемпінгова палатка для походів і відпочинку, компактний легкий зелений
Rozetka.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Намет двомісний для риболовлі GreenCamp 1503 сіра із зеленим
Rozetka.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Намет двомісний для риболовлі GreenCamp 1503 сіра із зеленим з москітною сіткою
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Намет 2-місний 210 х 150 х 130 поліестер GreenCamp зелений GC1503
Rozetka.ua (Київ)
2 559 грн.
← купити
Палатка 2-х местная GreenCamp 1503 (GC1503)
Rozetka.ua (Київ)
2 109 грн.
← купити
Туристичний намет двомісний Green Camp 1503 з водонепроникних матеріалів
Rozetka.ua (Київ)
2 346 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Green Camp 1503, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: намет Green Camp 1503. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на намет Green Camp 1503 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія