шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити рюкзак Gregory Stout 60 за ціною від 11557 грн.
Відео 3Фото 12

Характеристики та опис Gregory Stout 60

Вага (г): 1610; Габарити (см): 80x33x29; Матеріал: нейлон; кишені на поясному ремені; кишеня для пляшки; нижня кишеня; краб-кишеня; Кишені: верхня кишеня: верхня кишеня; виведення питної системи; Конструкція: нижнє відкривання; поясний ремінь; бічні стяжки; грудна стяжка; регулювання спинки по висоті
Колір
Призначення
похідний
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
60 л
Тип спинки
анатомічна
жорстка спинка
вентиляція спини
регулювання спинки по висоті
грудна стяжка
бічні стяжки
поясний ремінь
Конструкція
нижнє відкривання
виведення питної системи
Кишені
верхня кишеня
краб-кишеня
нижня кишеня
кишеня для пляшки
кишені на поясному ремені
Габарити
80x33x29 см
Вага
1610 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9750 грн.    до  14000 грн.

від 11 557  до 13 830 грн.
Туристичний рюкзак Gregory Stout 60 EU Buckhorn Black (126875/9573) 126875/9573
Bagfactory.com.ua (Київ)
11 557 грн.
← купити
Рюкзак Gregory Stout 60 EU Trailflex Black (1053-126875 9573)
MAUDAU (Київ)
← купити
Рюкзак Gregory Trailflex Stout 60 Spark Orange
Rozetka.ua (Київ)
13 830 грн.
← купити
Туристичний рюкзак Gregory Stout 60 Phantom Blue (126875/8320) 126875/8320
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Gregory Stout 60 EU Trailflex Dark Blue (1053-126875 8320)
MAUDAU (Київ)
← купити
Рюкзак Gregory Stout 60 EU Trailflex Orange (1053-126875 0626)
MAUDAU (Київ)
11 720 грн.
← купити
Рюкзак Gregory Trailflex Stout 60 Phantom Blue
Rozetka.ua (Київ)
13 641 грн.
← купити
Рюкзак Gregory Trailflex Stout 60 Buckhorn Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Gregory Stout 60 EU Trailflex Black (1053-126875/9573)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Gregory Stout 60 EU Trailflex Orange (1053-126875/0626)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gregory Stout 60, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Gregory Stout 60. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Gregory Stout 60 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія