шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити рюкзак Gregory Stout 70 за ціною від 12658 грн.
Відео 3Фото 11

Характеристики та опис Gregory Stout 70

Вага (г): 1640; Габарити (см): 80x33x32; Матеріал: нейлон; кишені на поясному ремені; кишеня для пляшки; нижня кишеня; краб-кишеня; Кишені: верхня кишеня: верхня кишеня; виведення питної системи; Конструкція: нижнє відкривання; поясний ремінь; бічні стяжки; грудна стяжка; регулювання спинки по висоті
Колір
Призначення
похідний
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
70 л
Тип спинки
анатомічна
жорстка спинка
вентиляція спини
регулювання спинки по висоті
грудна стяжка
бічні стяжки
поясний ремінь
Конструкція
нижнє відкривання
виведення питної системи
Кишені
верхня кишеня
краб-кишеня
нижня кишеня
кишеня для пляшки
кишені на поясному ремені
Габарити
80x33x32 см
Вага
1640 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11000 грн.    до  15500 грн.

від 12 658  до 15 151 грн.
Туристичний рюкзак Gregory Stout 70 Trailflex EU Buckhorn Black (126876/9573) 126876/9573
Bagfactory.com.ua (Київ)
12 658 грн.
← купити
Рюкзак Gregory Trailflex Stout 70 Phantom Blue
Rozetka.ua (Київ)
14 939 грн.
← купити
Туристичний рюкзак Gregory Stout 70 Trailflex EU Phantom Blue (126876/8320) 126876/8320
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Gregory Stout 70 Trailflex Spark Orange (126876/0626) 126876/0626
Bagfactory.com.ua (Київ)
12 836 грн.
← купити
Рюкзак Gregory Trailflex Stout 70 Spark Orange
Rozetka.ua (Київ)
15 151 грн.
← купити
Рюкзак Gregory Trailflex Stout 70 Buckhorn Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Gregory Stout 70 EU Зелений (1053-126876/9573)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Gregory Stout 70 EU Синій (1053-126876/8320)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gregory Stout 70, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Gregory Stout 70. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Gregory Stout 70 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія