шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити газонокосарка GTM BLM42 за ціною від 9999 грн.
Відео 1Фото 6

Характеристики та опис GTM BLM42

Вага (кг): 16.5; Габарити (см): 140x52x104; Рівень шуму (дБ): 96; Електростартер; Безщітковий двигун; Особливості: Потужність двигуна (Вт): 1200;єм мішка (л): 45; Об' Тип мішка: комбінований; у мішок; Викид скошеної трави: задній викид; Мульчування; Установок висоти: 6; Ширина захвату (см): 42; Тип двигуна: електричний (акумулятор)
Тип
газонокосарка
Тип двигуна
електричний (акумулятор)
Ширина захоплення
42 см
Мульчування
Викид скошеної трави
задній викид
у мішок
Об'єм мішка
45 л
Потужність двигуна
1200 Вт
Матеріал деки
сталь
Габарити
140x52x104 см
Вага
16.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 9 999  до 19 750 грн.
Акумуляторна газонокосарка GTM BLM42, каркас
Tools.net.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Газонокосарка акумуляторна GTM BLM42 несамохідна без акб і з/п
Instrumentarium.ua (Київ)
← купити
Газонокосарка акумуляторна Gtm BLM42 без АКБ та ЗУ
Stls.store (Київ)
← купити
Газонокосарка акум. BLM42, 2*18В, ширина захвату 42см, висота скош. 25-75мм, травозбірник 45л, несамохідна, КАРКАС (без АКБ
Sertan.com.ua (Київ)
← купити
Газонокосарка акумуляторна GTM BLM42 без АКБ і ЗП (BLM42BARE TOOL) BLM42BARE TOOL
Royko.com.ua (Київ)
10 449 грн.
← купити
Газонокосарка акумуляторна GTM BLM42 несамохідна без АКБ та ЗП (BLM42BARE TOOL) (83548) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Газонокосарка акумуляторна GTM BLM42 (без АКБ та ЗП) 83548
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Газонокосарка акумуляторна GTM BLM42 несамохідна без АКБ і ЗП (BLM42BARE TOOL)
Dinastiya.com.ua (Київ)
← купити
GTM BLM42BARE TOOL BLM42BARETOOL
COMFY.ua (Київ)
← купити
Газонокосарка акумуляторна GTM BLM42 несамохідна без АКБ і ЗП (BLM42BARE TOOL) 83548
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GTM BLM42, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка GTM BLM42. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка GTM BLM42 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія