шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити газонокосарка GTM BRM96 Kit за ціною від 147240 грн.
Відео 3Фото 7

Характеристики та опис GTM BRM96 Kit

Вага (кг): 160; Рівень шуму (дБ): 96; Захист від вологи: IPX4 (захист від бризок); Електростартер; Безщітковий двигун; Потужність двигуна (Вт): 2800; Особливості: самохідна; Тип мішка: немає; задній викид; Викид скошеної трави: бічний викид; Мульчування; Установок висоти: 9; Ширина захвату (см): 96
Тип
райдер (мінітрактор)
Тип двигуна
електричний (акумулятор)
Ширина захоплення
96 см
Мульчування
Викид скошеної трави
бічний викид
задній викид
самохідна
Потужність двигуна
2800 Вт / 2x1400 Вт /
Матеріал деки
сталь
Вага
160 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 147 240  до 170 499 грн.
Акумуляторний райдер GTM BRM96 + комплект акб і з/п
Tools.net.ua (Київ)
154 999 грн.
← купити
Садовий акумуляторний райдер GTM BRM96 + комплект АКБ і ЗП (BRM96 KIT) BRM96 KIT
Royko.com.ua (Київ)
147 240 грн.
← купити
Райдер акум. BRM96 KIT, 80В, ширина захвату 96см, мульчування/боковий викид +акум.4А*год-6шт. і зарядний пристрій-3шт. BRM96
Sertan.com.ua (Київ)
← купити
Райдер акум. BRM96 KIT, 80В, ширина захвату 96см, мульчування/боковий викид +акум.4А*год-6шт. і зарядний пристрій-3шт.
Dinastiya.com.ua (Київ)
← купити
Райдер акум. BRM96 KIT, 80В, ширина захвату 96см, мульчування/боковий викид +акум.4А*год-6шт. і зарядний пристрій-3шт. BRM96
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Газонокосарка акумуляторна GTM BRM96 KIT + 6 акумуляторів + 3 зарядні пристрої
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Газонокосарка акумуляторна самохідна з сидінням GTM BRM96 KIT (96 см, 35-115 мм, GTM 40+40 В, 160 кг)
Rozetka.ua (Київ)
164 919 грн.
← купити
Акумуляторний садовий райдер GTM BRM96 + комплект АКБ та ЗП (BRM96 KIT)
Rozetka.ua (Київ)
170 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GTM BRM96 Kit, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка GTM BRM96 Kit. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка GTM BRM96 Kit у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія