шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни60Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити клавіатура Hator Skyfall 100 Wireless за ціною від 2349 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hator Skyfall 100 Wireless

Вага (г): 1180; Розміри (мм): 455x140x43; Джерело живлення: акумулятор; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Ігровий режим; Регулювання гучності: колесом; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Дод. клавіш: 2; Hot Swap; Перемикачі: Hator Aurum Lemon (Linear)
Колір
Тип підключенняBluetooth / радіо / дротова
Версія Bluetoothv5.3
Multi-Device
Типігрові
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіHator Aurum Lemon (Linear)
Сила натискання50 г
Хід до спрацьовування1.9 мм
Загальний хід4 мм
Ресурс перемикачів70 млн натискань
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
Hot Swap
Додаткових клавіш2
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Нанесення символів (кирилиця)double-shot
Регулювання гучностіколесом
Ігровий режим
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора4000 мАг
Порт на пристроїUSB C
Приймач (донгл)USB A
Інше
Розміри455x140x43 мм
Вага1180 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 349  до 3 842 грн.
Клавіатура HATOR Skyfall 100 wireless (HTK3100UA) HTK3100UA
Artline.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Hator Клавіатура Hator Skyfall 100 wireless Black White (HTK3100) Eng
MTA.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 100 wireless Black-White (HTK3100UA) HTK3100UA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 wireless black-white, Us (HTK3100) Ua
Цифра (Київ)
2 939 грн.
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 wireless black-white, Us (HTK3100) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 Aurum Lemon RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black/White (HTK3100UA) HTK3100UA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 100 Wireless Black/White (HTK3100UA) HTK3100UA
Click.ua (Київ)
← купити
Hator HTK3100UA
Mallprix.com (Київ)
← купити
Клавіатура механічна HATOR Skyfall 100 Wireless (Black/White) HTK3100UA
Jabko.ua (Львів)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 Wireless Black/White (HTK3100UA)
Touch (Дніпро)
2 899 грн.
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 Aurum Lemon RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black/White (HTK3100UA) HTK3100UA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 Wireless Black-White (HTK3100UA) Skyfall 100 Wireless Black-White (HTK3100UA)
Denika.ua (Харків)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 Aurum Lemon RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black/White (HTK3100UA) HTK3100UA
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Геймерська клавіатура Hator Skyfall 100 Wireless (HTK3100UA) Black-White HTK3100UA
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 100 wireless (HTK3100UA) black-white HTK3100UA
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 100 Wireless Black-White (HTK3100) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Клавіатура механічна HATOR Skyfall 100 wireless (HTK3100UA) black-white
Mobicase.net (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 100 Wireless Black-White (HTK3100UA)
Nkt.ua (Київ)
← купити
HATOR Skyfall 100 Wireless Black-White (HTK3100UA)
Tehnomart.com (Київ)
2 760 грн.
← купити
Клавіатура механічна HATOR Skyfall 100 wireless (HTK3100UA) black-white
Citrus.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 100 Aurum Lemon Wireless (HTK3100UA) White/Black HTK3100UA
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 Wireless Aurum Lemon WL/BT/USB Black/White (HTK3100UA) HTK3100UA
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 100 Wireless Black-White (HTK3100UA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 566 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 100 Wireless Black-White (HTK3100UA) UA HTK3100UA
Sota.store (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 100 Wireless Black-White (htk3100ua)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 841 грн.
← купити
HATOR Skyfall 100 Wireless Black-White (HTK3100UA) HTK3100UA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Клавіатура механічна HATOR Skyfall 100 wireless (HTK3100UA) black-white
Gamehub.com.ua (Київ)
2 469 грн.
← купити
Hator Skyfall 100 wireless Black/White (HTK3100UA) Skyfall100wirelessBlack/White(HTK3100UA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 100 Wireless Black White (HTK3100UA)
MAUDAU (Київ)
3 143 грн.
← купити
Hator HATOR Skyfall 100 Wireless Black-White (HTK3100UA) htk3100ua
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 100 Wireless Black White (HTK3100UA) HTK3100UA
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 100 Aurum Lemon RGB Wireless/Bluetooth/USB Black/White (HTK3100UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Hator Клавіатура Hator Skyfall 100 wireless Black White (HTK3100UA)
MTA.ua (Київ)
2 349 грн.
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 100 Wireless Black-White (HTK3100UA) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Клавіатура механічна HATOR Skyfall 100 wireless (HTK3100) black-white, US
Mobicase.net (Київ)
← купити
Геймерська клавіатура HATOR Skyfall 100 Wireless (HTK3100) Black HTK3100
Vodafone.ua (Київ)
← купити
HATOR Skyfall 100 wireless Black-White (HTK3100) HTK3100
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Клавіатура механічна HATOR Skyfall 100 wireless (HTK3100) black-white, US
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 100 Wireless US (HTK3100)
MAUDAU (Київ)
← купити
Клавіатура ігрова механічна HATOR HTK-3100-UA Skyfall 100 Wireless Aurum Lemon Switch USB, 2,4 ГГц, BT 5.3 Black-White
MAUDAU (Київ)
3 324 грн.
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 Aurum Lemon RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black/White (HTK3100UA)
MAUDAU (Київ)
3 386 грн.
← купити
Hator HATOR Skyfall 100 wireless black-white, US (HTK3100) htk3100
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 100 Wireless US (Англ.) (HTK3100) HTK3100
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 Aurum Lemon RGB Wireless/Bluetooth/USB Black/White (HTK3100UA)
Rozetka.ua (Київ)
3 111 грн.
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 Aurum Lemon RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black/White (HTK3100UA) 328175
Rozetka.ua (Київ)
3 173 грн.
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 Wireless Black/White (HTK3100UA) [158500]
Rozetka.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black/White (HTK3100UA)
Rozetka.ua (Київ)
3 194 грн.
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 Aurum Lemon RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black/White (HTK3100UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black/White (HTK3100UA)
Rozetka.ua (Київ)
3 526 грн.
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 Wireless Black-White (HTK3100UA)
Rozetka.ua (Київ)
3 539 грн.
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black/White (HTK3100UA)
Rozetka.ua (Київ)
3 564 грн.
← купити
Бездротова клавіатура Hator Skyfall 100 Wireless Black-White (htk3100ua)
Rozetka.ua (Київ)
3 239 грн.
← купити
Клавіатура механічна ігрова HATOR HTK-3100-UA Skyfall 100 Wireless Aurum Lemon Switch USB, 2,4 ГГц, BT 5.3 Black-White
Rozetka.ua (Київ)
3 237 грн.
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 100 Wireless US (HTK3100)
Rozetka.ua (Київ)
3 842 грн.
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 100 Wireless Black White (HTK3100UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 100 wireless Black-White (HTK3100)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 100 Wireless Black/White (HTK3100UA)
Rozetka.ua (Київ)
3 149 грн.
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black/White (HTK3100UA)
Rozetka.ua (Київ)
3 832 грн.
← купити
Ігрова клавіатура HATOR Skyfall 100 wireless black-white (HTK3100UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 100 Aurum Lemon RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black/White (HTK3100UA)
Rozetka.ua (Київ)
3 165 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hator Skyfall 100 Wireless, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Hator Skyfall 100 Wireless. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Hator Skyfall 100 Wireless у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія