шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Клавіатура Hator Skyfall 80 Pro Wireless

Ціни74Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити клавіатура Hator Skyfall 80 Pro Wireless за ціною від 2899 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис Hator Skyfall 80 Pro Wireless

Вага (г): 970; Розміри (мм): 354x140x43; Джерело живлення: акумулятор; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Ігровий режим; Регулювання гучності: колесом; Колір кирилиці: прозорі; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Hot Swap; PBT-кейкапи; Перемикачі: Hator Aurum Vanila Silent (Linear)
Колір
Тип підключенняBluetooth / радіо / дротова
Версія Bluetoothv5.3
Multi-Device
Типігрові
Формат75% (компактна TKL, без блоку Num)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіHator Aurum Vanila Silent (Linear)
Сила натискання50 г
Хід до спрацьовування2 мм
Загальний хід4 мм
Ресурс перемикачів50 млн натискань
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
PBT-кейкапи
Hot Swap
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Колір літер кирилиціпрозорі
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Нанесення символів (кирилиця)double-shot
Регулювання гучностіколесом
Ігровий режим
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора8000 мАг
Порт на пристроїUSB C
Приймач (донгл)USB A
Інше
Gasket Mount (шумопоглинання)
Розміри354x140x43 мм
Вага970 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  3900 грн.

від 2 899  до 4 215 грн.
Клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO Wireless Grey-Black (HTK4180UA) HTK4180UA
Artline.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Hator Клавіатура Hator Skyfall 80 PRO Wireless Gray Black (HTK4180UA)
MTA.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO Wireless Black (HTK4181UA) HTK4181UA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 80 Pro бездротовий grey-black, silent switches (HTK4180UA) Ua
Цифра (Київ)
3 331 грн.
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 80 Pro бездротовий grey-black, silent switches (HTK4180UA) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 80 Pro Wireless Grey/Black (HTK4180UA) HTK4180UA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Pro Wireless Grey/Black (HTK4180UA) HTK4180UA
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 80 Wireless Grey-Black (HTK4180UA) HTK4180UA
ШО (Київ)
← купити
Клавіатура механічна HATOR Skyfall 80 PRO Wireless, Grey-Black, Silent switches (HTK4180UA)
АЛЛО (Київ)
← купити
Hator HTK4180UA
Mallprix.com (Київ)
← купити
Клавіатура механічна HATOR Skyfall 80 PRO Wireless (Gray/Black) HTK4180UA
Jabko.ua (Львів)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 80 Pro Wireless Grey/Black (HTK4180UA)
Touch (Дніпро)
3 279 грн.
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 80 Pro Wireless Grey/Black (HTK4180UA) HTK4180UA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 80 Pro Aurum Vanila Silent Wireless (HTK4181UA) Black HTK4181UA
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Wireless Grey-Black (HTK4180UA) UA HTK4180UA
Sota.store (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 80 Pro Wireless Grey-Black (HTK4180UA) Skyfall 80 Pro Wireless Grey-Black (HTK4180UA)
Denika.ua (Харків)
← купити
Геймерська клавіатура Hator Skyfall 80 PRO Wireless (HTK4180UA) Black-Grey HTK4180UA
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO Wireless Grey-Black Silent Switches (HTK4180UA) HTK4180UA
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Wireless Grey-Black (HTK4180UA)
Mobicase.net (Київ)
← купити
Ігрова клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO Wireless Grey-Black, Sillent Switches (HTK4180UA)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Pro Wireless Grey/Black (HTK4180UA) HTK4180UA
icom.net.ua (Київ)
3 036 грн.
← купити
Клавіатура механічна HATOR Skyfall 80 PRO wireless (HTK4180UA) grey-black
Citrus.ua (Київ)
← купити
HATOR Skyfall 80 Pro Wireless Grey-Black (HTK4180UA)
Tehnomart.com (Київ)
3 116 грн.
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 80 Pro Wireless Grey/Black (HTK4180UA) HTK4180UA
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 80 PRO Aurum Vanila Silent Grey/Black (HTK4180UA) HTK4180UA
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 80 Pro Wireless Grey-Black (HTK4180UA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 071 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Pro Wireless Black (htk4181ua)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 195 грн.
← купити
HATOR Skyfall 80 Pro Wireless Grey-Black (HTK4180UA) HTK4180UA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Wireless Grey-Black (HTK4180UA)
Gamehub.com.ua (Київ)
2 979 грн.
← купити
Hator Skyfall 80 PRO wireless black (HTK4181UA) Skyfall80PROwirelessblack(HTK4181UA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO Wireless Silent Switches Grey Black (HTK4180UA)
MAUDAU (Київ)
3 562 грн.
← купити
Hator HATOR Skyfall 80 Pro Wireless Grey-Black (HTK4180UA) htk4180ua
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO Wireless Silent Switches Grey Black (HTK4180UA) HTK4180UA
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 PRO Aurum Vanila Silent RGB Wireless/Bluetooth/USB Black (HTK4181UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO Wireless Black (HTK4181UA) HTK4181UA
Artline.ua (Київ)
← купити
Hator Клавіатура Hator Skyfall 80 PRO Wireless Black silent switches (HTK4181UA)
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO Wireless Grey/Black (HTK4180UA) HTK4180UA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 80 Pro Wireless Black, Silent Switches (HTK4181UA) Ua
Цифра (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 80 Pro Wireless Black, Silent Switches (HTK4181UA) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 80 PRO Aurum Vanila Silent RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black (HTK4181UA) HTK4181UA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура механічна HATOR Skyfall 80 PRO Wireless (Black) HTK4181UA
Jabko.ua (Львів)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Pro Wireless Black (HTK4181UA) HTK4181UA
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 80 PRO Aurum Vanila Silent RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black (HTK4181UA) HTK4181UA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO wireless (HTK4181UA) black, silent switches HTK4181UA
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура механічна HATOR Skyfall 80 PRO wireless (HTK4181UA) black, silent switches
Mobicase.net (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Pro Wireless Black (HTK4181UA) HTK4181UA
icom.net.ua (Київ)
3 051 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Pro Wireless Black (HTK4181UA) UA HTK4181UA
Sota.store (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 80 Pro Aurum Vanila Silent Wireless (HTK4180UA) Grey/Black HTK4180UA
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Pro Wireless Black (HTK4181UA)
Gamehub.com.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Hator Skyfall 80 PRO (HTK4180UA) Grey-black Skyfall80PRO(HTK4180UA)Grey-black
COMFY.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Wireless Grey-Black (htk4180ua)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO Wireless Silent Switches Black (HTK4181UA)
MAUDAU (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO Wireless Silent Switches Black (HTK4181UA) HTK4181UA
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова HATOR Skyfall 80 Pro Vanila Silent Switch Bluetooth/USB Grey-Black (HTK4180UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Pro Wireless Grey/Black (HTK4180UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Pro Wireless Black (HTK4181UA)
Rozetka.ua (Київ)
3 349 грн.
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO Wireless Grey-Black Silent Switches (HTK4180UA)
Rozetka.ua (Київ)
3 565 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Pro Wireless Black (HTK4181UA)
Rozetka.ua (Київ)
3 332 грн.
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO Wireless Grey-Black Silent Switches (HTK4180UA) 320385
Rozetka.ua (Київ)
3 636 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Wireless Grey-Black (HTK4180UA)
Rozetka.ua (Київ)
3 501 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Pro Wireless Black (HTK4181UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 80 Pro Wireless Grey/Black (HTK4180UA)
Rozetka.ua (Київ)
3 590 грн.
← купити
Бездротова клавіатура Hator Skyfall 80 Wireless Grey-Black (htk4180ua)
Rozetka.ua (Київ)
3 632 грн.
← купити
Бездротова клавіатура Hator Skyfall 80 Pro Wireless Black (htk4181ua)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура механічна ігрова HATOR HTK-4180 Wireless UA Skyfall 80 PRO Black-White
Rozetka.ua (Київ)
3 685 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Pro Wireless Grey/Black (HTK4180UA)
Rozetka.ua (Київ)
4 215 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Pro Wireless Black (HTK4181UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO Wireless Silent Switches Grey Black (HTK4180UA)
Rozetka.ua (Київ)
3 829 грн.
← купити
Клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO Wireless Silent Switches Black (HTK4181UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Skyfall 80 Wireless Grey-Black (HTK4180UA)
Rozetka.ua (Київ)
3 808 грн.
← купити
Ігрова клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO Wireless Grey-Black Silent Switches (HTK4180UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова клавіатура HATOR Skyfall 80 PRO wireless black (HTK4181UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 80 PRO Aurum Vanila Silent RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black (HTK4181UA)
Rozetka.ua (Київ)
3 627 грн.
← купити
Клавіатура Hator Skyfall 80 Pro Wireless Grey/Black (HTK4180UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hator Skyfall 80 Pro Wireless, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Hator Skyfall 80 Pro Wireless. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Hator Skyfall 80 Pro Wireless у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія